Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Facebookon hogy találhatom...

Facebookon hogy találhatom meg egy német állampolgárságú barátomat?

Figyelt kérdés
Volt egy kiskori barátnőm, de akkor még se facebookom se semmim nem volt, leveleket küldött de nem tudtam soha válaszolni mert túl kicsi voltam és anyukám nem segített, német anyanyelvű lány akinek az anyukája magyar volt, egyedül a nevét tudom meg hogy hogyan nézett ki 8 évesen, de hiába keresek rà nincs találat a vezetek nevere, mert ilyen kinai meg arab embereket dobál fel hasonló névvel, de tényleg van olyan vezetéknév mert rà is kerestem, hogy nem e félre olvastam
szept. 9. 16:01
 1/9 anonim válasza:
Ha nincs fenn Facebookon, elég nehéz lesz.
szept. 9. 16:07
 2/9 anonim válasza:

A németek közül sokaknak fenntartásai vannak a facebook-al kapcsolatban és nem használják.

Német rokonok közül senki nincs fent.

szept. 9. 17:46
 3/9 anonim válasza:

Ha még megvan legalább 1 régi levele, írj arra a címre neki, küldj fotót magadról és add meg a face elérhetőségedet.

Hátha sikerrel jársz.

Szorítok neked!

szept. 9. 20:08
 4/9 anonim válasza:
Azt tudod, hogy hol lakott? Azon indulj el. Főleg ha nem nagy városban. Az adott település facebook csoportjában írj ki kérdèst, hogy ismeri-e valaki.
szept. 9. 20:38
 5/9 anonim válasza:

Probald meg itt, regi osztalytarsak keresese Nemetorszagban:

[link]

Tudod, hogy melyik Bundesland-ban eltek akkor? Ehhez a portalhoz ezt kellene tudni, söt legjobb, ha a varost is tudod, hogy hova jart 8 evesen iskolaba.

Remelem tudtam segiteni.

szept. 10. 17:42
 6/9 anonim válasza:
Ui. Esetleg a google.de-be beirod a nevet a lanynak, akkor kaphatsz rola infot. Ha nemetül van, es nem erted, tudok segiteni. Privatban irhatsz.
szept. 10. 17:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Megvannak a levelei, igen, de sztem egy magyarországi cimről küldte ha jól emlékszem, ami meg 10 év alatt változhat, mert ugye ők németben élnek, de az anyukája magyar, ezáltal a nagypapája is és ki tudja hogy övék e még az a hàz, ahol régen laktam, ott tudom, hogy melyik házban él a nagyapja, de most eléggé cikinek érezném, hogy 10 év után random odaállítok, hogy he figyu már öreg, mi az unokád telo száma, más felől lehet, hogy azóta meg is haltak, szóval inkább közvetlenül szeretném őt elérni, de nem tudom hogy hol lakik Németországon belül, se az anyja, se az apja nevèt nem tudom, csak a lányét, googlén ràkerestem, talàltam róla pár képet ilyen lapokban, mert valami nagy sakkbajnok volt, de facen egyáltalán nem dobja fel, màs platformot, meg nem tudom mit hasznàlhat, instán sincs fenn, még anno 8 évesen valami skype nevet adott meg, de arra nem emlékszem, valami fura német szó volt, nekem meg olyan volt az agyam mint egy szivacs, szóval nem tudom, de hátha megtalálom, köszönöm mindenki segítségét
szept. 11. 04:58
 8/9 anonim válasza:
Ha megirod a nevet, en a nemet oldalakon utana tudok nezni. Mivel irtad, hogy a googlen talaltal kepeket rola, akkor van ra esely, hogy ki lehetne nyomozni... , mivel a kep alatt vannak infok. Nemetül jol tudok, nemet nyelvü orszagban elek, igy tudnek esetleg segiteni.
szept. 11. 07:31
 9/9 anonim válasza:
Lett azota eredmeny?
szept. 15. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!