Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan weboldal ahol...

Van olyan weboldal ahol fiatalkorúként tudok ismerkedni/barátkozni velem egy idős lányokkal?

Figyelt kérdés

szept. 7. 18:14
 1/5 anonim válasza:
Mi az, hogy fiatalkorúként? Ez hány éves kort jelent?
szept. 7. 21:46
 2/5 anonim válasza:
Kiskorút akartál írni
szept. 9. 00:55
 3/5 anonim válasza:

Likner vagy idk 😭

Bar nekem segelyhivoval valo telefonalas lett a vege

szept. 9. 07:32
 4/5 anonim válasza:
3, Miert?
szept. 10. 16:45
 5/5 anonim válasza:

#4 valoszinuleg jopar trauma miatt szorongo kotodes alakult ki nala, es 5 perc insta chateles utan mar szerelmes lett belem, de nekem meg tul hirtelen volt es mondtam neki hogy sajnos en reszemrol nem ez a helyzet (mily meglepo), erre nekiallta magat bantalmazni a srac, amit dokumentalt is

Hat azert fiu letemre remego hangon hivtam fel a segelyhivot, pedig azert higgadt szoktam maradni a krizishelyzetekben. 🙃


Vegul amugy atkapcsoltak a rendorokhoz, ok mondtak hogy ne foglalkozzak vele, azota nem tudom mi ujsag van a sraccal

szept. 10. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!