Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Somogy, Tolna, Baranya megyébő...

Somogy, Tolna, Baranya megyéből van kedve beszélgetni, barátkozni 40 feletti férfinak? 40-es nő vagyok.

Figyelt kérdés
Barátságot keresek, nem párkapcsolatot.

aug. 7. 16:31
1 2
 1/12 anonim válasza:

Ez nagyon nem "barátság"-ról szól, ha csak férfiakat keresel.

Vagy barátság extrákkal🤣

De hajrá, vannak itt pasik, akik szintén "barátság"-ot keresnek!

aug. 7. 16:53
 2/12 A kérdező kommentje:

#1-es: nő barátaim vannak, tehát nincs rá szükség.

Sőt, képzeld, férfi barátom is volt, csak sajnos elment.

És nem volt extra benne....

Nagyon primitív gondolkodású vagy.

aug. 7. 17:00
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem mindegy, mert az ellenkező neműekkel való barátság és az azonos neműekkel való barátság teljesen más.

Én legalábbis ezt tapasztaltam.

aug. 7. 17:35
 4/12 anonim válasza:
Én sajnos nem vagyok benne az érintett kortartományban, de szerintem teljesen vállalható a kérdező kiírása, miért kell mindenbe belekötni? Ha csak barátot akar, akkor csak azt, ennyi!
aug. 7. 19:02
 5/12 anonim válasza:
Senkinek, semmi köze hozzá, hogy barátot akar és ráadást férfit! Nem szorul se magyarázatra, se kritikára!
aug. 7. 20:08
 6/12 A kérdező kommentje:
#5: köszönöm, nálad a pont.
aug. 7. 20:28
 7/12 anonim válasza:
Hajrá akkor! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
aug. 7. 21:17
 8/12 anonim válasza:
Somogy, Tolna, Baranya megyéből van itt valaki, aki hajlandó velem beszélgetni és barátkozni, de csak akkor, ha 40 feletti férfi vagy? Mert hát, mi másra vágyhatna egy 40-es nő, mint hogy ilyen szigorú paraméterekkel keressen barátságot, és ne párkapcsolatot, vagy ki tudja, mit, mert ugye ez a leglogikusabb dolog a világon.🤣🤣🤣🤣🤣
aug. 8. 07:18
 9/12 A kérdező kommentje:

#8:örülök, hogy jól szórakozol.

Nyilván a korosztályomból keresek BARÁTSÁGOT.

Ha problémád van, azt ne rajtam verd le.

Szép napot!

aug. 8. 07:25
 10/12 anonim válasza:
Miert csak ebböl a 3 megyeböl, ha szabad kerdenem? Ja es VARmegye, a csuti törpe igy rendelte el :D
aug. 9. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!