Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, valakinek van kedve...

Lányok, valakinek van kedve erről beszélgetni velem? 23/F

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja engem megcsaltak, nem nagyon beszélgettem erről senkivel, aztán úgy érzem jól esne ha tudnék valakivel beszélgetni erről, elmondani mi történt. Habár nem vagyok már magamalatt emiatt, de mivel nem is mondtam el szinte senkinek, így azt érzem kicsit emiatt feldolgozatlan maradt bennem a dolog. Nem társkeresés a célom vele, viszont jobban preferálnám a női társaságot erre a célra, kicsit jobban esne, illetve érdekel, hogy egy nő ezt milyen szemszögből nézi.


Mindemellett fontos kiemelnem, hogy nem lelki szemetesládát keresek, annak ellenére hogy ez nem a legvidámabb téma nekem, nem áldozatot fogok játszani és nem panaszkodni fogok, csupán jól esne beszélni erről valakinek objektíven ítéletek nélkül. Nagyon szívesen meghallgatom a másik véleményét, illetve a figyelem és az empátia amit ezúton kapok nem is szeretném, hogy egyoldalú legyen, tehát viszonzok mindent és én is meghallgatok bármit szívesen a másiktól.


júl. 27. 14:28
 1/1 anonim válasza:
Rám írhatsz!
júl. 27. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!