Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Véletlen nincs itt olyan lány...

Véletlen nincs itt olyan lány aki szereti a One Piecet és lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

júl. 14. 19:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
N.i.n.c.s.
júl. 14. 19:47
 2/11 anonim válasza:
Az animét még nem kezdtem el, de a netflixes sorozat az tetszett 😄
júl. 14. 20:02
 3/11 anonim válasza:
#2 ne is kezdd, iszonyat hosszú, és túl lassúak a részek (egy 5 perc alatt elolvasható részt adaptálnak 2p perces részekké)
júl. 14. 21:53
 4/11 A kérdező kommentje:

A kedvenc hozzá állásom, a túl hosszú kifogás

Figyeld aki szereti azt úgy is beszippantja és nem zavarja

Ja és nem úgy adaptálnak mert 1-1,5 chapter w rész

júl. 14. 21:56
 5/11 anonim válasza:

Figyelj kérdező én próbáltam, rájöttem hogy ez az 1 chapter - 1 rész iszonyat unalmas, ezért elolvastam inkább.

Beszippantott, de nem annyira hogy hajlandó legyen 4x annyi időt rááldozni a megnézésére mint amennyit az elolvasására kellene.

júl. 15. 07:08
 6/11 anonim válasza:

#5

Ez azért nézőpont kérdése. Ugyanaz a tartalom megfilmesítve jobb élményt tud nyújtani, mint olvasva, szimplán azért, mert nem csak, hogy mozgóképet nézel, hanem vannak hangzok is, amik jobban berántják az embert.

És akkor arról nem beszéltünk, hogy egy csomó minden az animében jobban lett megcsinálva.


Szóval itt inkább a kérdés arról szól, hogy ha leszarod a világot, csak érdekel a történet, akkor olvasd a mangát, ha bele akarod élni magad, meg akarod tapasztalni a világot, akkor arra az anime jobb.

júl. 15. 14:37
 7/11 anonim válasza:
Nekem amúgy pont a világ az érdekesebb, de a történet is jó, viszont nekem az animét szenvedés volt nézni. Nyilván ez szubjektív, de szerintem 1200x15 perc plusz játékidő nagyon sok embernek nem opció.
júl. 15. 14:56
 8/11 anonim válasza:
Én is azt mondtam, hogy túl hosszú még akkor amikor a Marineford arc ment. Most meg kevesebb mint 4 hónap alatt befejeztem. Amúgy én lány vagyok és szeretem a One Piece-t, de ha te a powerscaling részén vagy a fandomnak akkor szerintem nem jönnénk ki jól. :D
júl. 15. 16:14
 9/11 anonim válasza:
Én is szeretem. 3 hete néztem meg a netflixes változatot, annak nézése közben még azt mondtam az 1100+ részes animét nézze az akinek 6 anyja van. Mire az utolsó rész végére értem annyira beszippantott a netflixes, hogy szaladtam is az animet nézni. Azóta mást nem is igazán nézek. Én jelenleg a Skypiea arc közepén járok.
júl. 20. 11:55
 10/11 anonim válasza:
Te hány éves vagy kérdező? Fiú vagy lány?
júl. 22. 16:57
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!