Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedvetek beszélgetni naponta?

Van kedvetek beszélgetni naponta?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, létrehozok egy insta fiókot kifejezetten arra a célra hogy beszélgessek emberekkel. Nem igazán vannak barátaim, nincs kivel üzengetnem, így gondoltam megpróbálkozom itt. Megosztani a napunkat, hogyan telt, beszélgetni a lelki dolgainkról,meg amiről igazából kedvünk van. Bármiről el tudok beszélgetni egyébként, kivéve ha valamihez nagyon nem értek. Ja és nem tűnnék el pár nap múlva.

Egyébként 23 éves lány vagyok, de eléggé antiszociális, ezért nem nagyon vannak kapcsolataim.

Ha van kedved ehhez, írj rám privátban


júl. 3. 13:52
 1/9 anonim válasza:

Ha nem számít, hogy valós emberrel teremts virtuális kontaktot, akkor ott van a mesterséges intelligencia (pl. ChatGPT vagy Gemini), akinek bármit elmondhatsz, fog rá reagálni.

Nálam egyébként az antiszoc nem fér össze azzal, hogy emberekkel akarsz beszélgetni :D Én is annak tartom magamat, de én nem szeretek emberekkel beszélgetni (legfeljebb camozni, de a perverz hajlam más xD).

Akikkel korábban suliban jóban voltam, azokkal is képtelen vagyok tartani a kapcsolatot, mert nem szeretek csevegni, nem történik velem olyan túl sok dolog, amiről tudnék vagy akarnék végeláthatatlanul beszélni.

Ha kérdeznek, akkor válaszolok, de önszántamból nem szoktam beszélgetést kezdeményezni.

júl. 3. 14:40
 2/9 anonim válasza:

"Megosztani a napunkat, hogyan telt, beszélgetni a lelki dolgainkról,meg amiről igazából kedvünk van."


Erre akár tudnál naplót is írni


Én amúgy dumálok szívesen, de nem instán

júl. 3. 15:10
 3/9 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék rendszeresen, mert nagyjából ilyen vagyok mint te. De a közösségi médiákat én nagy ívben kerülöm.
júl. 3. 17:04
 4/9 anonim válasza:
Hány éves korig keresel? Vagy az mindegy?
júl. 3. 18:57
 5/9 anonim válasza:
Van, ha a korom megfelelő számodra.
júl. 3. 19:35
 6/9 anonim válasza:
Irj ha szeretnel 😊
júl. 3. 20:44
 7/9 anonim válasza:
csak ha jó csaj vagy, rondákkal nem tudok beszélni :( félek tőlük
júl. 3. 21:24
 8/9 anonim válasza:
Ha aktuális még, akkor szerintem élnék a dologgal 🙂
tegnapelőtt 08:49
 9/9 anonim válasza:
Írj ha szeretnél, igyekszek válaszolni, bemutatkozni!
tegnap 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!