Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátokat keresek Székesfehérv...

Barátokat keresek Székesfehérváron, 28 éves lány vagyok. Valaki bandázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Teljes elkeseredettséggel keresek barátokat magam mellé, ugyanis akikről azt hittem, hogy azok, igazából rájöttem, hogy nem azok.

Szükségem lenne olyan barátra/barátokra, akikkel lehet spontán bandázni, lenne valami közös helyünk ahol lehetne lógni (pl trafik, beülős hely, stb)

Akikkel el lehet menni utazni, kirándulni, strandolni… vagy csak spontán kajálni valahol, meginni egy üdítőt többen, bármi.


Nem párt keresek!

Barátot keresek, aki nem csak akkor keres meg, ha kell neki valami.


Magamról néhány szó:

28 éves lány vagyok. Introvertált, igazából eléggé zárkózott vagyok. Nehezen nyílok meg, de őszinte és igaz barát vagyok, aki mindig ott van, és ha hajnal 3-kor van valami gond engem akkor is fel lehet hívni, mert felveszem. Éjszakai bagoly vagyok, szeretek este/késő este is tekeregni.


Akármilyen hosszú útban/kirándulásban benne vagyok.

Nem iszom alkoholt, csak nagyon ritkán, ha valami alkalom van. Kábítószer közelébe nem megyek, és nem szeretem azt sem, ha valaki hatása alatt áll.

Pici vagyok, és visszahúzódó. Az a tipikus háziasszony típus vagyok (sütök főzök), gyerekek is közel állnak hozzám.


Szeretnék kerti partikat rendezni, kis baráti összejöveteleket, medencézést…

A vidéki életre jellemző felfogással és barátkozási módszerrel gondolkozom, tehát a lényeg hogy én nem plázázni szeretnék, hanem bandázni, beszélgetni, sütögetni, társasozni, stb …


Ha magadra ismersz, jelentkezz 🥺



jún. 30. 19:13
 1/10 anonim válasza:

Mi számít kábszernek?

Tisztára olyan vagyok mint te, csak stoner kiadásban.

jún. 30. 19:20
 2/10 anonim válasza:
Hogy nézel ki?
jún. 30. 19:38
 3/10 anonim válasza:
írj rám.
jún. 30. 21:10
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 mi az a stoner? :D én ennél maradibb vagyok, hogy ezt most értsem 😅
jún. 30. 21:24
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 megvárom a te üzid ☺️
jún. 30. 21:26
 6/10 anonim válasza:

stoner = sokat szív


engem is érdekelne, hogy minden drogot elítélsz, vagy a fű kivétel? ez nem derült ki a bemutatkozásból

tegnapelőtt 01:14
 7/10 anonim válasza:

Igen, szoktam cigizgetni.

De cserébe meg szinte egyáltalán nem iszok alkoholt, szívok nikotint, fogyasztok koffeines italokat, vényköteles gyógyszereket, amik sokkal keményebb drogok.

Azért jobb tisztázni hogy mi a drog, mert sok agyhalott szerint pl az alkohol nem az, de a fű igen.

tegnapelőtt 07:37
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a fogalombeli tájékoztatást :)

Valóban talán rosszul fogalmazhattam: semmilyen tudatmódosító használatát nem kedvelem a környezetemben. :)

Se fű, se komolyabb kábítószerek, drogok.

tegnapelőtt 12:20
 9/10 anonim válasza:
Kár, hogy nem budapesti vagy.
tegnap 04:32
 10/10 anonim válasza:

Én szívesen barátkoznék veled, de csak ha nincs pasid. Voltam már fiókból hébe-hóba előrángatott pasipótlék (én kisérgettem ide-oda a leányzót a pasija helyett, aki szart rá), soha többet!


Ha szingli vagy, akkor viszont írhatsz 🙂 (előny ha van bicajod és szereted is használni)


30/F

ma 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!