Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni, beszélgetni?

Figyelt kérdés
20 éves mozgássérült fiú vagyok. Nem járok már iskolába, semmilyen közösségbe, és így nagyon magányos vagyok. Nincs senki akivel beszélgethetnék, összejárhatnék stb. Inkább lányok jobban érdekelnének, de fiúk is szóba jöhetnek természetesen.:)
jún. 26. 17:54
 1/7 anonim válasza:
Biszex vagy?
jún. 26. 19:21
 2/7 anonim válasza:
Barátkozás kategóriába írt a kérdező, tehát gondolom csak simán baráti, beszélgetős kapcsolatot szeretne. Nagyon sajnálom,hogy ennyire egyedül vagy!Az állapotod miatt nem tudsz munkát vállalni sem? Több cég foglalkoztat megváltozott munkaképességű dolgozót, bár vidéken erre kevesebb esély van.A lakóhelyeden nincs valamilyen programlehetőség? Jó lenne csatlakoznod egy közösséghez, vagy a környezetedben barátot találnod, még ha korban eltérő is. Kívánom,hogy találj valakit akiben barátra lelsz!
jún. 26. 19:32
 3/7 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló

Nagyon köszönöm ezt a normális választ le a kalappal. Munkahely lehetőség nem nagyon mert hordó mellkasom van és nyitott hátgerincem. De természetesen azon vagyunk hogy találjunk nekem valamit. A lakóhelyemen szó szerint, semmilyen program lehetőség nincs. Ezt így hidd el. A környezetemben pedig itt a lakóhelyemen, borzasztó irigy maguknak való emberek vannak, akikkel lehetetlen ismerkedni, kapcsolatot tartani. Egyik a másikát meg tudná fojtani egy kanál vízbe. Társkereső oldalakon is próbálkoztam, de semmi esély, mert a mai lányok 99%-a mind a pénztárcát nézi, meg hogy milyen kocsid van. Ezért próbáltam meg itt a gyk-n ismerkedni esetleg velem egykorú személlyel vagy egy kicsi eltéréssel.


Az 1 válaszolónak pedig üzenem, hogy nézzem magába de nagyon mélyen. Elég volt ez az egy rövid mondat, is, ezzel már előttem levizsgázott a felhasználó.

jún. 26. 19:52
 4/7 anonim válasza:

Nézzek magamba?

Elég egyszerű kérdés volt.


Én heteró vagyok.


🤷


Ennyi lett volna a válasz.

jún. 26. 19:56
 5/7 A kérdező kommentje:

4. Válaszoló

Nézzél magadba, mert miért lennék biszex? Honnan vetted? Egyébként meg, ha az is lennék DE NEM VAGYOK AZ,mi közöd lenne hozzá? Szerintem semmi.

jún. 26. 20:09
 6/7 anonim válasza:
Kérdező, nem védeni akarom az egyest, de tudhatod, ezen az oldalon vagy a kiírónak vagy a válaszolónak szexuális szándéka van. Nagyon ritka az, hogy egyiknek sem. Sokszor még a kategória sem számít.
jún. 26. 21:30
 7/7 A kérdező kommentje:
De nincs ilyenről szó. Hetero vagyok
jún. 26. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!