Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek nincs kedve barátkoz...

Valakinek nincs kedve barátkozni Budapest környékén? 22/N

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves egyetemista vagyok, Gödöllőn élek és szívesen barátkoznék valakivel 20-25 év között, sok szabadidőm lett így nyáron. Sok mindenre nyitott vagyok, beülhetünk valahová sütizni vagy kávézni, de szívesen megyek bulizni vagy koncertre is, vagy akár a Balatonra, de az is oké, ha csak online szeretnél beszélgetni.


Férfiak légyszi ne írjanak, van párom!



jún. 22. 13:23
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Milyen szakra jársz az egyetemen?
jún. 22. 14:37
 12/23 A kérdező kommentje:
Állatorvosira
jún. 22. 14:39
 13/23 anonim válasza:
Tuti azt keres,csak itt játssza az agyát:D.
jún. 22. 15:03
 14/23 anonim válasza:
Mi szórakoztassunk, mert unalmas az életed? Ennyi idősen már kialakult körrel rendelkezik mindenki, ha neked nincs annak oka van. Egyetemista koromban úgy kellett lemondanom az embereket, mert nem volt időm mindenkire..
jún. 22. 15:06
 15/23 A kérdező kommentje:
Ja, hogyne:D
jún. 22. 15:06
 16/23 A kérdező kommentje:
#14 Örülök, hogy neked ennyi barátod volt (bár valamitől mégis ilyen frusztrált lettél, hogy ismeretleneket cseszegetsu az interneten), de azért remélem túl fogod írni hogy én kiírtam ezt a kérdést (amire amúgy nem is muszáj válaszolnod) 😊
jún. 22. 15:11
 17/23 anonim válasza:
Bocs, de a leírásod alapján azért elég extrovertált embernek tűnsz. Egyetemre is jársz, ennek ellenére itt ismerted meg a párod és most barátokat is itt akarsz szerezni. Nekem ez nem teljesen fér össze a fejemben, hogy ennek mi az oka, de oké.
jún. 22. 15:55
 18/23 A kérdező kommentje:
#17 Egyszerűen annyi az oka, hogy online könnyebben ismerkedem, mint offline:D És nem azt mondtam amúgy sem hogy nincs életem, vannak barátaim, egyszerűen csak új barátokat szeretnék szerezni, és ennek a kategóriának "Barátkozás" a neve, tehát szerintem elég logikus hogy ide írtam a kérdésemet. (Azt mondjuk nem tudom hogy miért győzködlek arról, hogy jogom van ott barátkozni, ahol csak szeretnék)
jún. 22. 16:10
 19/23 anonim válasza:

És akkor ha van párod, akkor már lezbi vagy?🤣🤣

Egy fiúnak is mert van barátnője, attól még lehetnek lány barátai.

Sőt, egy lánynak is lehetnek fiú barátai.

(Mondjuk az utolsót én sem csípem)

jún. 23. 11:32
 20/23 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tartozom magyarázattal 😊 Egyszerűen csak kiírtam egy normális barát keresést, ha nem vagy a célszemélyek között, miért reagálsz rá? (Amúgy meg azért akarok lányokkal barátkozni, mert a fiú barátokkal sok a dráma, szinte mindig be akarnak próbálkozni, erre nem vágyom, ennyi)
jún. 23. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!