Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkedni, barátkozni lenne...

Ismerkedni, barátkozni lenne kedve valakinek?

Figyelt kérdés

Privátokat várok.

Nő vagyok. Lehetőleg a korosztályomban keresnék beszélgetőpartnereket, tehát 30 körülieket.



jún. 19. 10:05
1 2
 1/15 anonim válasza:

Az a gond, hogy lakhelyet nem írtál, én 32 vagyok, de nem neten fogok pötyörészni. Nem kell randi, meg kettes az ágyban, de azért lássak már ésszerű kereteken belül kivitelezést pl. egy mozira, vagy akármire.


Ez csak a tizenéves gyerekeket köti le, Snap, Messenger, Insta, meg a hasonló energiavámpír platformok, én kinőttem már a chat partnerekből.

jún. 19. 10:14
 2/15 anonim válasza:
Kiestem a kosárkából...
jún. 19. 10:28
 3/15 A kérdező kommentje:

Akkor ezt minek írtad le ide?

Nem kell írni. Ennyi!

Ideális esetben minden a beszélgetésnél kezdődik amúgy is.

jún. 19. 10:28
 4/15 anonim válasza:
Miért vagy idegbeteg? Már viccelni se lehet? Nem igaz mennyire kivannak manapság az emberek. Azért át ne harapd a torkom, nagy kár lenne értem.
jún. 19. 10:50
 5/15 anonim válasza:
Lazíts és nevess!
jún. 19. 10:51
 6/15 anonim válasza:

Ideális esetben minden a beszélgetésnél kezdődik amúgy is.


Így van, beszélgetéssel. Nem firkálással.

jún. 19. 11:17
 7/15 anonim válasza:
Hol laksz?
jún. 19. 11:33
 8/15 anonim válasza:
Mikor tiltanak már le innen téged?! Nagyon unalmas vagy és szánalmas, amit művelsz!
jún. 19. 12:22
 9/15 anonim válasza:
Noé88?
jún. 19. 12:49
 10/15 anonim válasza:
Az hát!
jún. 19. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!