Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Tini lanynak van kedve baratko...

Tini lanynak van kedve baratkozni? 😊

Figyelt kérdés
Aki szeretne irhat :)
jún. 14. 11:16
1 2
 11/19 anonim válasza:
én szívesen találkoznék és megismernélek....#félénk lány
jún. 16. 15:11
 12/19 anonim válasza:
előző vagyok kérlek írj priviben;)) én komolyan gondolom ..tudsz valamit írni magadról?
jún. 16. 15:12
 13/19 anonim válasza:
Nice try, pedomaci. Jönnek a rendőrök!!!!
jún. 16. 15:37
 14/19 anonim válasza:

13

Hány évesnek adtad ki magad? 😂

jún. 16. 16:19
 15/19 anonim válasza:
Te mennyi vagy,kérdező,közelít már a 30?
jún. 16. 16:36
 16/19 anonim válasza:
Eljött a nagy nap. Végre személyesen is találkozhatsz hőn áhított tiniddel. Találka pont: a sarki McDonalds. Az asztalnál ülve várod a gyermekien kedves és ártatlan lánykát. Vagy inkább ifjú hölgyet. Meg is jelenik. Trendi sport cipő aranyos kis zoknicskával, rövid shortnadrággal és a mellét kiemelő feszes pólóban. Itt már azon gondolkodól, hogy vajon néltó leszel-e hozzá és nem fog faképnél hagyni a legelső perc után. De ami meglepő nem! Egy jót esztek és fagyiztok egymással közben meg megy a röhögcsélős dumcsizás. Egyszer csak közli veled, hogy már unja egy kicsit az egészet és tovább álhatnátok. Elkezdtek kifelé sétálni a parrokló felé, ami meglepően kihallt. Elhaladtok egy furgon mellet és hallod hírtelen nyílik az oldalsó ajtó. Erős szorítást érzel és HOPPP már is a furfon rakodó terében vagy. Erős jobb horog az alsó álladra. Elájultál. Amikor magadhoz térsz fekszel, de nem tudsz mozozni. Viszont látod a pucér tested, aki valaki borotvál. Már nem csak pucér vagy, hanem szőrtelen is. Elkezdenek betólni egy jól megvilágosított helységbe. Egy orvosi ruhába beöltözött ürgét látsz magad mellet, aki szikéket markól a kezeiben. Hírtelen egy szövet darabkát raknak az orrod alá, aminek iszonyatosan vegyszer szaga van. Elkezded elveszteni az eszméleted. Azonban mielőtt teljesen elmennél egy hosszanti vágást érzel a mellkasodon. És a világ teljesen elsötétül.
jún. 20. 02:57
 17/19 anonim válasza:

16

Ah, téged is minden nap megvernek a tini lányok és felboncolnak?

jún. 20. 12:12
 18/19 anonim válasza:

Múlt pénteken nekem is kilopták a veséimet,vigyázzatok mert nagyon sunyik ezek a tini lánykák

Csak okosan

jún. 20. 12:20
 19/19 anonim válasza:

K.Endre állítólag ezen az oldalon is posztolgat.

Mondjátok igaz lehet ez?

júl. 21. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!