Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Létezik még olyan jellegű...

Létezik még olyan jellegű magyar chat, mint az anotalk, vagy mint régen a hotdog.hu chat felülete volt?

Figyelt kérdés

jún. 10. 21:17
 1/5 anonim válasza:
anotalk meg van, csak mar senkit nem talalni rajta
jún. 10. 21:50
 2/5 anonim válasza:
gyalogló chat esetleg?
jún. 11. 09:57
 3/5 anonim válasza:

#1 Én napi rendszerességgel beszélek rajta, csak egyre több azok száma, akik csak hülyéskedni vagy trolkodni járnak fel, vagy valamilyen szexuális indíttatásból keresnek partnert. Ennek ellenére még mindig vannak több órás beszélgetéseim rajta értelmes emberekkel, szóval egy próbát mindenképp megér.

Annyi hogy nálam pl. bugos és ha nem talál 5-10mp-en belül valakit, akkor már nem is fog, érdemes rendszeresen frissíteni az oldalt és új keresést indítani ha másnak is ilyen gondja van.

jún. 11. 15:45
 4/5 anonim válasza:

3-as, az szerintem nem bug hanem "feature". Én még 6-8 éve használtam, akkoriban is ugyanezt tapasztaltam hogy folyamat frissíteni kell 5-10 mp után, mert másképp már nem dob össze senkivel. Nyilván ez jó biznisz az üzemeltetőnek mert új oldalbetöltés új reklám, és a többség akkoriban még biztos nem használt reklámblokkolót.

Egyébként az akkori állapotokhoz képest valóban elég gyászos lett. Sok valódi nőt megismertem onnan, és voltak szintén értelmes beszélgetéseim bőven. Manapság nem sok jót hallok róla.

jún. 11. 17:26
 5/5 anonim válasza:
Én nemrég ismertem meg ott egy lányt, akivel azóta is rendszeresen beszélünk, persze már más felületen
aug. 12. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!