Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lehet itt fiatal felnőtt...

Lehet itt fiatal felnőtt huszonéves aranyos rendes normális fiúkkal beszélgetni önök közül itt a gyakori kérdéseken!?

Figyelt kérdés

18-30 éves korig érdekelnek keresek fiatalabbakat videochatelésre is akik ápoltak igényesek és egészségesek modernek.

És értelmesek intelligensek műveltek ami emberek között nagyon ritka jelenség az ilyen.

Nem árt ha ki sportolt az illető egyén személy.



jún. 7. 15:28
1 2
 11/18 anonim válasza:
Mindig más néven, de a kérdések lényege ugyanaz.
jún. 7. 17:04
 12/18 anonim válasza:
Na így lehet fölé lőni az igényekkel. Nem vagyok biztos abban, hogy a kérdező is hozni tudja azt a szintet, amit másoktól elvár. Elég viccesek az ilyen emberek, tökéletes partnert keresnek, miközben ők maguk a tizedét sem tudják nyújtani annak, amit elvárnak.
jún. 7. 18:50
 13/18 anonim válasza:
12. Szerintem is nagyok az igényei, fogyatékkal élőként meg főleg.
jún. 7. 19:17
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fogyatékkal élő akkor nem tanultam volna meg sohasem írni olvasni számolni de gondoljanak amit akarnak és legyenek ellenségesek ellenszenvesek állandóan állandó jelleggel mindig nem tud érdekelni majd ezután kétszer is meggondolom, hogy kiirjak kérdést a bajaimról,gondjaimról,problémáimról.
jún. 7. 19:24
 15/18 A kérdező kommentje:
Ezek után meggondolja az ember hogy mit tesz közzé!!!
jún. 7. 19:28
 16/18 anonim válasza:
Úgy legyen tesóm!
jún. 7. 21:16
 17/18 anonim válasza:
nyomikám ,szólj már az ápolónak hogy húzza ki a netet, ne terheld a világot a selejtes létezéseddel annál jobban, mint ahogy a puszta létezésed és gondozásod terheli...
jún. 8. 23:30
 18/18 anonim válasza:
Nem nagyon érthető a fogalmazásod.... :)
jún. 9. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!