Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Sikerült valakinek itt hosszút...

Sikerült valakinek itt hosszútávon barátot, beszélgetőtársat,vagy párt találni?

Figyelt kérdés
Osszátok meg velem a tapasztalataitokat. Ugyanis számomra nehéz elképzelni, viszont az "itteni" emberek egyébként jelen vannak a mindennapi életben is. Találkoztatok már személyesen gyakorissal, mi sült ki belőle?:)
2023. dec. 26. 16:57
1 2
 11/14 anonim válasza:
Egy barátom lett innen és a párom.
2023. dec. 26. 21:16
 12/14 anonim válasza:
igen, több emberrel is találkoztam innen az oldalról
2023. dec. 26. 21:16
 13/14 anonim válasza:

Párt még nem találtam itt, és szerintem nem is fogok. Azonkívül minden más volt. Voltak nők akikkel hosszabb távon beszélgettünk, de aztán mind eltűnt egy idő után szó nélkül. Volt alkalmi szexem innen, ingyen, és fizetős alapon is. És volt egy lány aki fél éven keresztül járt hozzám, és cserébe támogattam őt. Azonkívül a fétiseimre is találtam itt partnereket fizetős alapon.


Szóval összeségében pozitívak a tapasztalataim, csak az a fontos, hogy nem szabad túlságosan komolyan venni az itteni ismerkedéseket, és akkor nem érhet csalódás.

2023. dec. 26. 22:26
 14/14 anonim válasza:

2 kapcsolatom volt innen, kifejezetten egyik sem lett nagy siker, de az első egyenesen borzalmas volt. Néhány barátom lett még innen, velük mára ritkán beszélek, de bármikor segítünk egymáson ha kell, nagyon jó emberek.

26F

2023. dec. 27. 02:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!