Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki az aki bulizna most szombat...

7777 kérdése:

Ki az aki bulizna most szombaton, de nincs hozzá társasága ?

Figyelt kérdés

Leginkább pest,pest megye. De tőlem jöhetsz távolabbról is ha nem gond az utazás. A nem, az mindegy. A program az disco buli (külf/magyar zenék, dec.02.). Alkohol csak mértékkel. Olyan, aki táncol nem pedig ül, s akár reggelig is bírja. ;). Részletek priviben.

ui: Olyan aki a piros sapkát is simán felveszi. ;) :P :)



2023. dec. 1. 20:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Az odafelé kortyolgatás belefér ( bevinni nyilván nem lehet).

De ha emiatt nem engednek be, akkor maradsz egyedül odakint. ;)

2023. dec. 2. 02:09
 12/18 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2023. dec. 2. 08:42
 13/18 anonim válasza:
Már miért ne engednék be? Voltam úgy szórakozóhelyen Pesten, hogy teljes filmszakadás volt, mégis beengedtek és ki sem dobtak.
2023. dec. 2. 09:09
 14/18 A kérdező kommentje:

#13 (Csak azt írtam, mire számíthat ha.. )

Szerintem annak semmi értelme ha semmire nem emlékszel belőle. Úgy mehetnél egyedül,bárkivel,bárhova, ugyan az mint ha otthon maradnál. :D

2023. dec. 2. 13:43
 15/18 anonim válasza:
Magyarnak lett gonosz gyereke. Fekete lett.Ez 1000 evvel ezelőtt volt az egyik Magyarországban. A gyerek jó volt , de kicsit kotekedett és felnőtt korában is. Az apja nem tanította meg ismerkedni ezért nem is tudott. A magyar lányok elutasítottak, mert analisan akart szexelni, a ZSido lányok aljasak voltak vele, a gonosz magyar lányokkal még nem akart foglalkozni, mert hát gonoszok voltak. Az apja gazdag volt és amikor meghalt nagy vagyont örökölt a gonosz. Úgy döntött, hogy szetossza a vagyonát. Hibásan döntött. Ahol szegény lányok laktak és eladó sorba kerültek azok adott aranypenzeket az ablakjukba , vagy eldugta nekik. Fiúknak nem adott, mert sokszor még akarták verni a kötekedési miatt. A házakat magyar népviseleti ruhába közelítette meg az az piros ruhába járt. Amikor lebukott akkor a kéménybe rakta az aranypenzeket. Később kiderült, és megharagudtak rá a többiek. Indiában lett egy király és az megparancsolta, hogy a palotájában az este maradjanak nyitva az ablakok ez ellent mondott a magyar szokásoknak és a magyarok is nyitva hagyták az ablakokat. Azokon bemasztak a ZSidok és megölték a magyar gyerekeket és a szüleiket. Ez a szokás azóta is így van. Az ajandekozasi szokást ujraelesztettek európában.
2023. dec. 2. 15:24
 16/18 A kérdező kommentje:
#15 Köszönjük az érdekes információkat .
2023. dec. 2. 16:00
 17/18 A kérdező kommentje:
No akkor gó! :DDD
2023. dec. 2. 20:54
 18/18 anonim válasza:
Hű srácok, én baromi jól éreztem magam, remélem ezzel ti is így vagytok.
2023. dec. 4. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!