Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek lelkizni...

Lenne kedve valakinek lelkizni/beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül érzem magam :(


Lehetőleg tini korosztály írjon de nem baj ha más is ír.



2023. aug. 25. 13:58
1 2
 11/16 anonim válasza:
9. Milyen igaz majd el is feledkeztem erről az opcióról, megmentettél, kösziiii <3 :D
2023. aug. 25. 19:16
 12/16 anonim válasza:

Ahh az ifjúság forrása adatott a kezünkbe a gyakorikerdesek.hu személyében. Boruljunk le áhítattal, meghitt egyetértésben, drága testvéreim, és tiszteljük az öröklét eme mindenek feletti nemes formáját. ✝

Ja, kihagytam egy apróságot, az öröklét itteni ára, hogy lelki roncshulladék leszel (ha már nem vagy az) de hát nahh, semmi sincs ingyen :D

2023. aug. 25. 19:20
 13/16 anonim válasza:
Én jó régóta vagyok itt az oldalon de jelentem nem lettem lelkironcs xD
2023. aug. 25. 19:25
 14/16 anonim válasza:
Én azt tudom, hogy a tini kor elég húzós és nagyon sok gond akadhat valaki életében mindezalatt.
2023. aug. 25. 19:33
 15/16 anonim válasza:

13. Te vagy a kiválasztott! Shai-hulud vére folyik ereidben! A messiás elérkezett! Szolgálatodba ajánlom magam, mindenható lény, én, Sir Lelki Ron Cs, a gyakori keleti régióinak prófétája! Esdeklem, fogadd el kardom szolgálatát! ha nem teszed nincs is már miért léteznem!

(ez történik ha túl sok könyvet olvas az ember, meg túl sok filmet-sorozatot-animét-ésatöbbiésatöbbit néz)

2023. aug. 25. 19:34
 16/16 anonim válasza:
attól függ miről?
2023. aug. 25. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!