Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek ismerkedni?

Lenne kedve valakinek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elég nehéz időszakon vagyok túl és mondjuk úgy hogy volt egy "összeomlásom". De most már kezdek helyre rázódni, vannak célok stb. Viszont magányos vagyok és nincsennek barátaim se. Szóval szeretnék ismerkedni. Barátságot keresek, szóval ha megvan a kölcsönös szimpátia akkor nem bánnám ha egy idő után találkoznánk is, szerveznénk közös programokat stb. Illetve nem tervezek sokáig itt a gyakorin beszélni, nem bánnám ha egy kis idő után (nyilván nem rögtön) átmennénk más platformra.


Amit rólam lehet tudni:

Személyiségem: alapvetően introvertált és visszahúzódó ember vagyok, de azt gondolom ha valakivel kialakul egy jó kapcsolat akkor kedvelhető ember vagyok.

Hobbiaim: szeretek olvasni, filmeket/sorozatokat is nézni, játszok videójátékokkal, de nem vagyok azért az a nagy gamer. Szeretem az állatokat, nekem is vannak. Továbbá a természetet és a túrázást is, de ha lenne kivel szívesen járnék kirándulásokra is (mondjuk városnézésekre stb.) Érdekel még a természetfotózás és az amatőr csillagászat is.

Külsőm (ha esetleg számít valakinek): magas 190 cm vagyok, sötét fekete haj, barna szem, szemüveges vagyok és mackós testalkatom van.


Elsősorban korombelieket keresnék (20 éves fiú vagyok egyébként) de kisebb korkülönbség nem zavar persze. Mindegy hogy fiú vagy lány vagy e, ha van közös érdeklődési pontunk írj nyugodtan. Főleg a Jászságban/térségében keresnék embereket, mivel én is itt élek. De persze ha távolabb laksz tőlem is beszélhetünk. Továbbá a budapesti vagy is jó nekem, mivel ősztől ott fogok tanulni, így elég sokszor leszek ott is.



2023. júl. 10. 01:11
 1/2 anonim válasza:
Facebookon van egy introvertalt barát kereső csoport oda írj
2023. júl. 12. 03:30
 2/2 A kérdező kommentje:
Több is van, de eddig mindegyik inaktív/kihalt volt amikbe én voltam.
2023. júl. 12. 07:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!