Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Korán kelő hölgynek van kedve...

Korán kelő hölgynek van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
F61-Bp.
2023. júl. 8. 06:48
 1/4 anonim válasza:

Nincs

Meg kell etetnem a desznyókat

2023. júl. 8. 07:44
 2/4 anonim válasza:
Korán kelek az biztos, de még nem tudom volna-e kedvem beszélgetni. Vissza-vissza jöttem a kérdéshez és hezitáltam, kifogásokat keresve miért nincs kedvem beszélgetni. Hiszen dolgom volna elég, viszont egyik sem halaszthatatlan. /A disznókat én már megetettem vagy megettem? Nem is tudom./
2023. júl. 8. 07:59
 3/4 A kérdező kommentje:

Kicsin múllott :)


Ám privátban szinte bármikor lehet beszélgetni.


keresem azt a partneremet, akivel a hétköznapi témákon kívül mind testi, mind lelki dolgokról is lehet beszélgetni.


Főképpen Buddhizmus (Zen) ága érdekel és a gyakorlás, a testiségből pedig a masszázsok és a "nem szokványos" szexuális élmények.


Én olyan beszélgetőtársat keresek, akinek valóban elégséges az írásos kapcsolattartás.

2023. júl. 8. 09:03
 4/4 anonim válasza:
Nekem csak nem szokványos szexuális élményeim vannak, mivel csak mély meditációban, tudatos álomban szexelek, igazi emberrel nem is szexeltem soha, nem is akarom
2023. júl. 8. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!