Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Sokadszorra megprobalom azt,...

Sokadszorra megprobalom azt, hogy van e kedve valakinek hosszútávon beszélgetni?

Figyelt kérdés

Húszas éveim elején járok.

Az ne írjon, aki válaszra se méltat miután válaszoltam...


2023. jún. 21. 16:06
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nekem van 19L
2023. jún. 22. 18:31
 12/15 A kérdező kommentje:

9-es válaszoló! Sajnos valóban nincsen sok emberi kapcsoélatom, mindig naív volt ezügyben, mert mindenkihez kedves vagyok, amit egyébként nem kellene tennem, de ilyen a személyiségem. Egy szóval nem mondtam, azt, hogy mindenkivel aki rámír csakazért is beszélni fogok örökre, hanem akivel megvan az összhang, meg a téma, azzal lehetőséget adok a kapcsolat folytatására.

Nem kell ám senkit sem hülyének titulálni, mikor nem ismered a szándékom. Ehelyett a válasz helyett simán megtehetted volna, hogy leírod nekem üzenetben, és szépen megbeszéltük volna.. Tudod, mint felnőtt emberek.

2023. jún. 22. 19:35
 13/15 A kérdező kommentje:
4-es! Van aki bírja ezeket a témákat, és van aki nem. Nagyon sok és sokféle ember van itt, nagyrészt azért interneten ismerkedik az ember (az én véleményem szerint), mert nincs alkalma (ahogy nekem sincs) mással beszélni mondjuk személyesen. Nekem is, és mindnekinek vannak csontvázak a szekrényében, nem örökre kell beszélni olyan dolgokról ami téged lehúz, de beletartozik az ember személyiségének változásához, hogy ezeket a témákat megbeszéljük, majd tovább is lehet lépni egyből.
2023. jún. 22. 19:39
 14/15 A kérdező kommentje:
Pluszban hozzáteszem, hogy nekem 35+ emberek írtak, velük 22 évesen nem feltétlen van összhang, hiszen életútban teljesen máshol tartunk. Persze, beszélgetünk egy napig, minden happy, szerzünk tapasztalatot a kommunikáció során (vagy nem) és megyünk tovább, mert nincsen téma, arra pedig nem vagyok hajlandó, hogy én éltessem folyamatosan a kommunikációt.
2023. jún. 22. 19:48
 15/15 anonim válasza:
21l írj ha szeretnél :)
2023. jún. 26. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!