Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozna egy 30 éves...

Valaki barátkozna egy 30 éves anime kedvelő nővel?

Figyelt kérdés
Szívesen beszélgetnék anime kedvelő emberekkel, kortól, nemtől függetlenül.

2023. febr. 28. 18:44
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy milyen elborult esetben előny, ha a korosztályodba eső férfi anime kedvelő. Hátránynak nem hátrány, én is láttam minden említésre méltó alkotást, mégis ember lett belőlem. De ha a személyiségemet kéne leírnom, az anime kedvelő nem lenne a top 40ben sem 😂
2023. márc. 1. 18:54
 22/39 A kérdező kommentje:
Voltak, akik azt írták, hogy yaoista, yuriista vagyok. Nem vagyok egyik sem. Nem szoktam nézni sem yaoi, sem yuri animét 😄
2023. márc. 1. 19:34
 23/39 anonim válasza:
Kár, pedig vannak benne nagyon jó darabok. Jobb mulatság mint itt némelyik ökör, akinek minden kérdésben az a lényeg hogy baszható-e a kérdező... Már bocs hogy ilyen vulgáris vagyok. Sajnos a magyar férfiak jelentős része ilyen szánalmas alak.
2023. márc. 1. 19:41
 24/39 anonim válasza:
A legjobb mikor rinyókálnak hogy őket nem becsülik meg a nők.. na vajon miért?
2023. márc. 1. 19:42
 25/39 A kérdező kommentje:
Igen, vannak benne jó darabok. Láttam három rövidebb yaoit, de nem kötött le túlságosan. Már régóta nem néztem ilyesmit. Direkt nem reagálok azokra a kommentekre, amiket ide irogattak ezek az idióta férfiak. Szánalmas.
2023. márc. 1. 20:24
 26/39 anonim válasza:
Sajnos... Megkérdezhetem miket láttál, ami nem kötött le? Az az igazság, hogy yaoi-yuri szinten is vannak pocsék darabok. (mint minden műfajban)
2023. márc. 1. 20:26
 27/39 anonim válasza:
Én mikor a sailor moon-t néztem vártam is a kommenteket, hogy csíra vagyok. Reagáltam is érdemben az ilyenekre. Azóta már nem nagyon mernek írni nekem.
2023. márc. 1. 22:32
 28/39 anonim válasza:
A sailor moon kőkeményen mitológiái alapokon nyugszik, nem holmi tündérmese. ha valaki ebbe beleköt, hát lelke rajta, csak a tudatlanságát reklámozza. A holdistennő, és Endymion (vagy "Endümion") szerelme a görög mitológia része. Persze ahhoz hogy ezt tudja valaki , minimális olvasottság nem árt.
2023. márc. 1. 22:37
 29/39 A kérdező kommentje:
26-os, nem arról van szó, hogy nem tetszettek azok a yaoi animék amiket láttam 🙂 Tetszettek, csak maga a yaoi műfaj nem köt le túlságosan. A hetero romantika jobban érdekel, mint a yaoi. A Dragon Ball fanfictiont szeretem. Bulma és Vegita fanfictiont szoktam néha nézegetni, olvasni. Saját történetet írok Vegitáról. Egyébként ezeket a yaoi animéket láttam: Haru wo daiteita, Fuyu no semi, A foreign love affair. Volt még egy, de annak nem emlékszem a címére.
2023. márc. 2. 18:21
 30/39 anonim válasza:
Saját történetet is írsz? Azt el szokták hagyni az emberek-sajnos-akkor is ha kamaszkorukban szórakoztak ezzel. Éppen ezért ritka az igényes, jó sztori, mert tízen-egynehány éves az írók többsége. Pedig szívesen olvasnék felnőttől is fanfictiont...
2023. márc. 2. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!