Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » LÁNYOK, lenne kedvetek velem...

LÁNYOK, lenne kedvetek velem együtt jönni egy ösztöndíjas vasutas-szakkörre? Szombatonként van.

Figyelt kérdés
Amit rólam kell dióhéjban tudni: Szeretem a törit meg a természettudományos dolgokat, szeretek olvasni, filmet nézni,énekelni

2023. febr. 18. 08:49
 1/9 anonim válasza:
Vasutas szakkör? Nem hangzik túl izgalmasnak
2023. febr. 18. 09:01
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyilván azoknak lehet izgalmas, akik szeretik a vasutat mélyebben. Olyanokat magyaráznak hogy hogyan kell vezetni mozdonyt,hogy kell kezelni a vasúti berendezéseket
2023. febr. 18. 09:10
 3/9 anonim válasza:

"Vasutas szakkör? Nem hangzik túl izgalmasnak"

bölcsészeknek persze hogy nem... menjél számold a betüket a könyvtárban, az biztos izgalmasabb... :D

2023. febr. 18. 09:45
 4/9 anonim válasza:

#3 rólad szól az a mondás, hogy ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.

Kérdező, van valami feltétele a dolognak? Előképzettség, életkor, bármi? És az ország mely részén?

2023. febr. 18. 09:50
 5/9 anonim válasza:
Nem vagyok bölcsész. 1es voltam
2023. febr. 18. 10:06
 6/9 anonim válasza:
#3 Hát, inkább lennék bölcsész mint vasutas XD
2023. febr. 18. 10:09
 7/9 anonim válasza:
Már csak az a kérdés, hány éves vagy, hol van ez, mikortól meddig, hogyan lehet ezt az ösztöndíjat elnyerni, stb?
2023. febr. 18. 12:38
 8/9 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, és gimiseknek van. Budapesten és környékén vannak az alkalmak, az ösztöndíjat pedig az nyeri el, aki kellő alkalmon részt vesz


Esetleg még kérdés?

2023. febr. 18. 14:31
 9/9 anonim válasza:
Vasútmodellezés az izgibb.
2023. febr. 18. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!