Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkednék ilyen fiúkkal?...

Ismerkednék ilyen fiúkkal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tehát olyan fiúk jelentkezését várom akik hozzám hasonlóan labilis lelki állapotúak, nagyon nehéz időszakot élnek meg, depressziósak, magányosak, senki nem érti meg őket, úgy érzik a világ ellenük van és nagyon vágynak arra, hogy egy hasonló cipőben járó emberrel ezeket a dolgokat megtudják beszélni. Már unom az egészséges mentalitású ”barátaimat” és “családomat” állandóan untatni a problémáimmal és a véget nem érő panaszaimmal, mert senki sem segít rajtam, így olyat keresek akivel megértenénk egymást ott lennénk a másiknak és támogatnának egymást bármi áron.

Mielőtt azzal jönnétek, hogy menjek el pszichológushoz, nincs rá lehetőségem, így ilyen megoldásban gondolkodom. 21/F Bi



2023. febr. 9. 00:35
1 2
 11/15 anonim válasza:
Mert nem is akarsz magadon segíteni, csak élvezed ha sajnáltathatod magad 😀 kezdj el súlyokat emelni és egyből megjön az étvágyad és talán még a p1nához is megjön a kedved 😉 8 voltam
2023. febr. 10. 14:56
 12/15 anonim válasza:
Írj, én nem vagyok depis. De már tudnék egy jó programot. 🫣😏
2023. febr. 10. 19:11
 13/15 anonim válasza:

#10 Egy pszichoterápiában 100 ezerekben kell gondolkodni, mert lóf@sz fizetésről van szó az államiban és az utazás a távolság miatt megint pénz. Nem beszélve a pszichológushiányról.


#11 Az életben van hasznosabb segítség, mint ezoterikát üdvözlő súlyzóba kapaszkodás.

2023. aug. 7. 09:24
 14/15 anonim válasza:
13: pedig az edzés a leghatékonyabb önfegyelem formáló tevékenység ami ad egy tartást és akkor nincs ez a b*zi nyavalygás (11 voltam)
2023. aug. 11. 09:56
 15/15 anonim válasza:
14: Alapból rossz megközelítés, mert jobban bezárkózik. Nem mindegy milyen "önfegyelem formáló" segítséget kap.
2023. aug. 11. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!