Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki ismerkedne egy negyvene...

Valaki ismerkedne egy negyvenes nővel?

Figyelt kérdés
Borsod megyében élő, értelmiségi nő vagyok. 175 cm magas, így tőlem magasabb férfiak társaságát keresném. 45 éves, 75 kg vagyok. Gyermekem nincs, szintén gyermektelenek üzenetét várnám. Lehetőleg ne dohányozz és alkoholt ritkán vagy egyáltalán ne fogyassz! Szeress utazni, kirándulni!

2022. dec. 25. 23:38
1 2
 11/18 anonim válasza:

Ő dumál aroganciáról, hehe.


Előre sajnálom szegény pasit aki bepróbálkozik nála. 😀😀

2022. dec. 26. 11:12
 12/18 anonim válasza:
Hú de nagy igènyek, ne legyèl törpe, ne legyen kölyköd, ne bagózzál.
2022. dec. 26. 11:26
 13/18 anonim válasza:

Nekem szimpatikusak ezek az igények, s ráadásul nem is macskásnő, simán elvárhatóak!

Ne foglalkozz a sok iriggyel.

Sok sikert!

2022. dec. 26. 11:29
 14/18 A kérdező kommentje:
A negatív kommentekről az a véleményem, hogy ezeknek az embereknek ezek szerint semmilyen véleményük nincs, ha egy ideált kell megfogalmazni, biztos bármilyen nő IS jó. Vagy az a gondjuk, hogy nem tudnak megfelelni senkinek. Nyugodtan tovább lehet menni, látjuk, hogy nem vagyunk egy szinten. De ha kedve van, nyugodtan fröcsöghet, szórakóztat ez a fajta primitívség. A pozitív hozzászóloknak köszönet, hogy látnak vmiféle értékrendet. Nagyon tanulságos!
2022. dec. 26. 12:14
 15/18 anonim válasza:

Hát igen, öregedő, megcsúnyult fèrfiak előadják, hogy náluk sorban állnak a fiatal nők :D

Közben még egy 45 éves nőnèl sem ütik meg a szintet, nem még egy 25 èvesnèl.

2022. dec. 26. 18:22
 16/18 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Írtam még reggel! :)

2022. dec. 26. 19:41
 17/18 anonim válasza:

Kedves utolsó!


Nekem is irhatsz :-)

2022. dec. 26. 23:38
 18/18 anonim válasza:
Ezek nem is nagy elvárások. Ezek pont olyan dolgok amiből igenis nagy problémák lehetnek a későbbiekben ha nem passzolnak.
2022. dec. 27. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!