Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni/beszélgetni? 19/F

Figyelt kérdés
Sziasztok! Magamról pár infó: Alapvetően elég introvertált típus vagyok( enyhe extro vonásokkal) jobban kedvelem a kisebb társaságokat, a baráti társaságom sem valami hatalmas. A zenélés a legfőbb hobbim, de mellette edzem is már egy ideje, illetve nagyon szeretek kirándulni, valamint sorizni, filmezni( leginkább a horror, thriller műfaj érdekel) külsőre átlagosnak tartom magam, belsőre: úgy gondolom lelkiismeretes, jószívű srác vagyok, szeretek segíteni másoknak, negatívum, hogy időnként kissé makacs, öntörvényű vagyok. Állatbarát embernek tartom magam, leginkább a macskákat, kutyákat szeretem, de akármilyen állattal jól megvagyok( pókokat, darazsakat kivéve xd) szerintem nagyjából ennyi. Ha valaki szeretne, nyugodtan írjon, addig is szép estét mindenkinek!

2022. dec. 11. 20:12
 1/6 anonim válasza:

Hali.

Én szívesen beszélgetek, ismerkedek veled.

23 éves srác vagyok, ha gondolod írj privibe.

2022. dec. 11. 20:31
 2/6 anonim válasza:
Beszélgetni oke. 🤷🏻‍♀️ Ha akarsz, írhatsz.
2022. dec. 11. 21:43
 3/6 anonim válasza:
Az átlagos külső mit takar?
2022. dec. 11. 22:07
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Szívesen beszélgetnék veled.

17/L

2022. dec. 11. 22:16
 5/6 anonim válasza:
Írhatsz nekem is!
2022. dec. 12. 13:16
 6/6 anonim válasza:
Ha még mindig aktuális írhatsz ^^ (18L)
2022. dec. 14. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!