Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki az aki Pesten lakik és...

Ki az aki Pesten lakik és szeret barátkozni?.

Figyelt kérdés
Sziasztok!, 18 èves lány vagyok, és új barátokat keresek, új embereket szeretnèk megismerni,akik szeretik az életet,szeretnek minden hova menni.Rólam annyit hogy egy nagyon közvetlen,nagyon őszinte, makacs, lány vagyok,viszont nagyon szeretek segíteni másokon, és még az utolsómat is odaadnám. Szóval aki Budapesten lakik, és mondjuk új barátokra vágyik,akkor az írjon nekem, és szívesen megismerem!.Èn nagyon szeretek barátkozni, és új embereket megismerni, szeretnék kialakítani egy baráti társaságot ahol mindenki elfelejti gondja,baját és jól érzi magát!😋
2022. nov. 20. 17:22
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szívesen barátkozom, ha még nem ment el a kedved. Bár nem Budapesten lakom, hanem az agglomerációban. Bármikor be tudok menni Budapestre, de ez időigényesebb, így a programot előre meg kell szervezni, az nem működik, hogy egy óra múlva fussunk össze, vagy lemondod az utolsó pillanatban.
2022. nov. 20. 19:58
 12/12 anonim válasza:

Mit dolgozol?

Nekem lenne kedvem.

19/L

2022. nov. 20. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!