Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki az aki Pesten lakik és...

Ki az aki Pesten lakik és szeret barátkozni?.

Figyelt kérdés
Sziasztok!, 18 èves lány vagyok, és új barátokat keresek, új embereket szeretnèk megismerni,akik szeretik az életet,szeretnek minden hova menni.Rólam annyit hogy egy nagyon közvetlen,nagyon őszinte, makacs, lány vagyok,viszont nagyon szeretek segíteni másokon, és még az utolsómat is odaadnám. Szóval aki Budapesten lakik, és mondjuk új barátokra vágyik,akkor az írjon nekem, és szívesen megismerem!.Èn nagyon szeretek barátkozni, és új embereket megismerni, szeretnék kialakítani egy baráti társaságot ahol mindenki elfelejti gondja,baját és jól érzi magát!😋
2022. nov. 20. 17:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ööö... fiúk is jelentkezhetnek??
2022. nov. 20. 17:39
 2/12 A kérdező kommentje:
1# persze.😁
2022. nov. 20. 17:39
 3/12 anonim válasza:
Kaaaaamu
2022. nov. 20. 18:11
 4/12 anonim válasza:
Ne haragudj kérdező, de vagy te vagy a fehér holló, vagy itt valami nem stimmel 😅
2022. nov. 20. 18:17
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi nem stimmel?😂
2022. nov. 20. 18:27
 6/12 anonim válasza:

Nos, azért ismerkedni jó dolog, a barátok szerzése évek kérdése. Az nem megy egyik pillanatról a másikra.


Tiszteletben tartom, ha te másképp gondolod, de azt tudnod kell, hogy pár nap után, 1-1 tali után nyilván lesz még aggály a másik féllel szemben.


Mi a valódi célod? Hogyhogy eddig nem sikerült ismerkedni? A való életben mi ennek az akadálya?


A válaszod talán segítene sokaknak abban, hogy megítéljék a helyzetedet.

2022. nov. 20. 18:27
 7/12 A kérdező kommentje:
Eleve nagyon sok barátom van.èn csak kiírtam egy kérdést,hogy ha valaki magányosnak érzi magát,vagy szívesen barátkozna,azt szívesen megismernèm. A való életben is nagyon sok barátom van,nincs semmi akadály szimplán ennyire közbetlen vagyok. Természetesen egy barátság,nem egyik napról a másikra megy.De attól még szerezhetünk. A mai világban amúgy is félnek az emberek ismerkedni.Hát én nem.😁
2022. nov. 20. 18:32
 8/12 anonim válasza:

Elnézést, nem kötekedni akarok, de tapasztalatom alapján azok, akik bizonygatják, mennyi barátja van, valójában nemigen vannak valódi barátai, maximum haverjai...


Hiszem azt, hogy 3-nál több BARÁTI kapcsolatot nem lehet fenntartani, mert annyi energiát és időt igényel. Kötelezettségek és jogok, amiket bárkinek nem adunk a kezébe, vagy épp akivel szemben nem vállalunk.


Elnézést, ha ezzel megbántottalak, de hiszem azt, hogy a "barátaid" haverok, spanok, bajtársak, ivócimborák vagy effélék, de nem igazi barátok...


Azt javaslom, ha ismersz 50 """barátot""", abból válassz ki párat, akinél tényleg kiépíted a baráti viszonyt.

2022. nov. 20. 18:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam semmi olyasmit hogy nekem mind igaz barátok. az èn szakmám miatt emberekkel foglalkozom,ahol nagyon sok barátságok is születnek.te nem ismersz engem én sem ismerlek téged ha nem tetszik a kiírás kérlek lapozd el.Ès menj tovább. köszönöm!😁
2022. nov. 20. 18:54
 10/12 anonim válasza:

"nagyon sok barátságok is születnek"


A nyelvhelyességbe most nem megyek bele, csak a lényegi részbe: pont itt utalsz rá...


"Eleve nagyon sok barátom van"


Itt kerek-perec ki is jelented.


Amelyik nem igaz barát, az nem is barát, hiszen egyfajta barátság létezik, az igaz barátság... A többi csak maszlag, haver, cimbora, miegymás... de ezek nem barátságok!!!!

2022. nov. 20. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!