Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki barátkozni,...

Szeretne valaki barátkozni, beszélgetni? 🙂 Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Nagyrészt olyan férfiakkal beszélgetnék akik foglaltak, mivel én is foglalt vagyok, viszont bármilyen témában szívesen beszélgetnék, akár szexuális témában is. Nem társat keresek, nem talizni akarok, csak beszélgetni. Aki szeretne nyugodtan írjon privibe, én 20-on éves lány vagyok, egészen 45 éves korig írjatok bátran. 🙂
2022. nov. 19. 16:55
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
12. Nyugi, nicknevet kiírni szabályba ütközik, törlik is a választ akkor. És ha kiírják, akkor mi van? Csak magát minősíti, aki kiírja.
2022. nov. 19. 22:43
 22/25 anonim válasza:
Érdemben nem tudok hozzászólni, de ha az én csajom lennél, és neten akarnál idegen pasikkal "bármiről"beszélgetni... hát, nem lennél a csajom.
2022. nov. 20. 23:19
 23/25 anonim válasza:
Kérdező, írd le az érdeklődési köröd ide, ha már privátban nem akarsz és hátha valaki szimpatikusnak talál.
2022. nov. 21. 16:57
 24/25 palcsi válasza:

Szia 20 éves fiú vagyok nagyon szívesen beszélgetnék veled akár snapen is meg találsz ritka a mai világban találni olyan lányt akivel lehet normálisan beszélni bár miről szóval ha gondolod szívesen ismerkednek beszélgetés érdekében:)

Én is kapcsolatban vagyok már reggebb óta de néha jól esne valakivel beszélni aki értelmes iss persze..

Ha bárhol el érlek akkor várom a reagálásodat:)

2022. nov. 28. 17:39
 25/25 anonim válasza:

Szia,Kedves Kérdező Nő,Hölgy!


Nekem tök nyugodtan,bátran írhatsz,s bármiről beszélgethetünk,akár tabumentesen is!!!


Én 40-es pasi vagyok

2023. febr. 28. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!