Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Deoressziós,skizofrén,mentális...

Deoressziós,skizofrén,mentálisan beteg lányok! Van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 09:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10# és miről szeretnél beszélni ilyen hozzáállással?
2022. nov. 6. 11:23
 12/17 anonim válasza:
Akkor ne írj, ha már ez is baj
2022. nov. 6. 12:52
 13/17 anonim válasza:
Miért pont ilyen lányt keresel magadnak?
2022. nov. 6. 12:54
 14/17 A kérdező kommentje:
Fétisem egy kis mentális zavar,izgatnak ezeka lányok mivel sokkal inteligensebbek,mint egézséges társaik, sokkal több mindenről lehet veluk beszélni, nyitottabak, néha kicsit félénkek, de végerdéményben aranyosak
2022. nov. 6. 12:59
 15/17 anonim válasza:

Volt már valóban skizofrén barátnőd?

Vagy aki valóban depressziós?

Vagy bipoláris?

2022. nov. 6. 13:05
 16/17 anonim válasza:

Elkezdtem a sráccal beszélgetni, nem valami hűséges.. Rájöttem hogy ő már csal engem.. Érdekes a számomra, hogy ránk vannak állva.. Tehát mindig azokra az emberekre állnak rá, akik sportolnak, valamilyen erő vagy küzdő sportot űznek. Még pedig egy kommunista izraelita zsidó banda lesz a háttérben. (Magyarországról azt csinálják.) Gondolom, hogy rá állítottak erre a kis srácra egy tőlem szebb, nagyobb idomokkal megáldott, talán a szerelemben is ügyesebb nőt, aki jó anyagi körülmények között él, feltehetően büntetlen előéletű és már egy jó ideje csal engem ez a kis srác mostmár össze számoltam. Nem baj. Nem sajnálom, nem is érdekel.


21/L

2022. nov. 6. 21:48
 17/17 anonim válasza:
Nem, még véletlenül sem.
2022. nov. 7. 01:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!