Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkozna valaki velem? 🥺

Barátkozna valaki velem? 🥺

Figyelt kérdés

Introvertált vagyok, nem szeretem az embereket nagyon. Utálom a tömeget, nincs hobbim, nem beszélek nyelvet, nem szoktam nyaralni, nincs senkim, nincs jövőképem, nem kellek senkinek, folyton rossz kedvem van, nem szeretem a humort, zárkózott vagyok, kicsit buta vagyok.

Semmi örömöm sincs az életben.

34n


2022. nov. 2. 19:47
1 2
 11/14 anonim válasza:

10#es vagyok!

Amúgy is amiket felsoroltál, szinte mindegyikken lehet változtatni, egy kis energiával! 🙂

2022. nov. 2. 22:37
 12/14 BohócKolbász válasza:

Szia. 😇 Én szívesen barátkozok veled. Csak beszélgetnénk. Sok negatív dolgot soroltál fel. Ezek egy része megvan bennem is. Szerintem nem negatív voltál, hanem őszinte. Nem árulsz zsákbamacskát. Ha nem vagy képzett, nem beszélsz nyelvet, és nincs hobbid az nem feltétlen baj. Hogy kerülöd az embereket egyenesen érthető, én sem keresem a kollégáimat munkán kívül.

De én úgy érzem hogy ez a sok-sok dolog nem 100%-ban te vagy. Hiszen ha nem szereted az embereket akkor nem is írtad volna ki a kérdést. 💝

Baj van ugye? Kétségbe vagy esve. Szereted önmagad? Biztosan szereted ha élni akarsz, ha eszel ha éhes vagy, iszol ha szomjas vagy, és alszol ha fáradt vagy. Még nem ölted meg magad. És nem is fogod. Tudom. Érzem.

Tudod mit látok most? Egy polcot, amin tárgyak vannak. Egy beragadt rozsdás laktot, egy csigaházat, egy kavicsot, egy angolszótár leszakított borítóját, egy fekete-fehér fényképet egy rózsáról, és egy kék színű kis könyvet - talán egy bizonyítványt -, de a lapjai üresek. Az utolsó egy szerszámosláda.

Képzeld el őket. Mindegyiket. Vedd le mindet, képzeld el őket minél részletesebben, forgasd a kezedben őket. Neked ezek a tárgyak kellenek? Szükségesek? Vajon mit tudsz velük kezdeni? Baj lenne-e ha játszanál velük? Szerintem nem. Mert mind a tiéd, senki sem látja őket mert a szobádban vannak. És mind hasznos, hidd el.

Nyisd ki a ládát. Vannak szerszámaid. Van festéked is. Bontsd ki őket, nézegesd, érintsd meg a szerszámokat. Barátkozz meg velük. Ezek a te eszközeid. Senki sem lát be a szobádba hogy mit csinálsz, nem fognak beleszólni. Használd őket csak úgy, játssz velük. ❤️

2022. nov. 4. 19:29
 13/14 anonim válasza:
Én is szívesen barátkoznék, írj.
2022. nov. 5. 07:27
 14/14 anonim válasza:
#12-13: Teljesen feleslegesen ölitek magatokat. A kérdezőhöz hasonló emberek csak energiavámpírok, sosem juttok velük ötről a hatra. Volt idő, amikor naivan én is megpróbáltam közelebb kerülni az ilyenekhez, de képtelenek voltak nyitni, képtelenek voltak kimozdulni a komfortzónájukból. Aztán rájöttem, hogy ez csak idő- és energiapazarlás a részemről, semmi több, azóta messzire elkerülöm őket.
2022. nov. 5. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!