Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szeretne beszélgetni?

Valaki szeretne beszélgetni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre ritkábban beszélek emberekkel sulin kívül. Online meglehet sokszor unalmasnak tűnök, de csak nem merek mindent megosztani, így van hogy nem tudok mit írni, a másik meg..ideig-óráig érdeklődő.


Annyi elvárásom van hogy 20 vagy alatta legyél ( én 16 vagyok) és ha már nem akarsz velem beszélni bármi ok miatt, akkor azt írd le ( tudom, ez sokaknak nehére esik és ha kierőszakolom akkor én vagyok a rossz).


Csongrád megyeiek előnyben, de ha normálisan írsz akkor biztos válaszolok.



2022. okt. 9. 19:11
 1/8 anonim válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2022. okt. 9. 19:27
 2/8 anonim válasza:
Én is szeretnék beszélgetni.
2022. okt. 9. 19:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Póniló vagyok 1-es. Bárcsak, viccen kívül lány. Ma még xD
2022. okt. 9. 20:39
 4/8 anonim válasza:
Írj. (Szintén 16/L.)
2022. okt. 9. 21:17
 5/8 anonim válasza:
Na jó, rendben, adok ennek mégegy próbát. Bár nem csongrádi vagyok, de írj nyugodtan, hasonló őszinteséget várok el én is.
2022. okt. 9. 22:42
 6/8 anonim válasza:
Én is jelentkezek!
2022. okt. 10. 03:21
 7/8 anonim válasza:
Kerdezo, az osszes osztalytarsadat bejelolted fb-n? Vagy az fb mar nem meno a fiataloknál?
2022. okt. 11. 05:20
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es, de nehány osztálytársam be van jelölve. Vannak barátaim, csak velük nem szoktam suli után lenni. Összesen 5 emberrel vagyok beszélő viszonyban, szerintem elég ennyi.
2022. okt. 11. 05:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!