Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szoktatok járni gombát gyüjten...

Szoktatok járni gombát gyüjteni az erdőbe? Van felétek? Szép őszi már az erdő? Makkot lehet találni? Dísznek kellene! Hol lehet ismerkedni falusiakkal?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 05:41
 1/10 anonim válasza:

Igen.

Igen.

Igen.

Igen.

Falun.

2022. okt. 9. 05:58
 2/10 A kérdező kommentje:
👍🤗
2022. okt. 9. 06:01
 3/10 anonim válasza:

Nem

Nem tudom

Igen

Igen

Hajrá

Bárhol

2022. okt. 9. 09:02
 4/10 anonim válasza:

Szoktunk, de sajnos felénk nincs. Fenyvesek vannak, így makk sincs, dísznek se és egész évben szinte egyforma.

Falun tudsz főleg ismerkedni falusiakkal, esetleg ritkábban városon is, hisz biztosan járnak be a falusiak ezért - azért...

2022. okt. 9. 09:03
 5/10 anonim válasza:

Én ezt mind szoktam pestiként.


Egyébként bárhol.

2022. okt. 9. 09:51
 6/10 anonim válasza:

Nem szoktam, nem értek a gombákhoz, és nem is érdekel a téma

Igen, van

Igen, szép őszi. Mivel ősz van, milyennek kéne lennie?

Biztos lehet, főleg tölgy erdőkben.

Bárhol. Döbbenetes, de pl falusiak is szoktak járni városokban is. Tehát nagyon könnyen előfordulhat, hogy beugrassz a Tescóba egy sport szeletért, és az előtted lévő bácsi/ néni/házaspár/család falusi. Elképesztő dolgok ezek.

2022. okt. 9. 10:39
 7/10 Lacagyerek válasza:

7-es. Ez igen, te azért hozod a gyakori kérdések színvonalát.

Én falun lakok, voltam már gombászni. Még nem az igazi őszies az erdő.

2022. okt. 9. 11:49
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi Laca!

Szüret volt már nektek, van szőlő?

2022. okt. 9. 11:53
 9/10 anonim válasza:
#9: Bocs, de aki olyan hülyeséget kérdez, hogy hol lehet falusiakkal ismerkedni, meg hogy ősszel szép őszi-e már az erdő, annak csak ilyen troll választ tudok adni.
2022. okt. 9. 11:53
 10/10 Lacagyerek válasza:

Nem értem mi ebben a hülyeség. Egy nagyvárosban élő nem olyan könnyen tud falusit találni de ezért van ez az oldal.

Ahogy az előbb is írtam attől még, hogy ősz van nem őszies még az erdő.

2022. okt. 9. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!