Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan kezdjek el vele beszélg...

Hogyan kezdjek el vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki múlt pénteken és ma is rám köszönt reggel, hogy jó reggelt. Én visszaköszöntem neki szintén egy jó reggeltel, viszont nem tudom hogy kezdjek el vele beszélgetni így reggel. Nem kérdezhetem meg hogy hogy aludt, mivel semmit nem tudunk egymásról. A lényeg hogyan indítsam el a beszélgetést. Valaki tudna segíteni?
2022. szept. 19. 15:39
 1/4 anonim válasza:
Hol köszönt rád?
2022. szept. 19. 16:02
 2/4 A kérdező kommentje:
Odaértem a megállóba és meghallotta, hogy ott vagyok rámköszönt.
2022. szept. 19. 16:12
 3/4 anonim válasza:
Kérdezd meg mi a terve délutánra, kérd el a telefonszámát.A lényeg legyél bátor!! Nincs mit veszítened, kérdezd meg hogy meddig megy a villamos vagy bármit vagy esetleg ami egy rohadt nagy plusz pont ha kitalálsz valami vicces de közben nagyon intelligens kérdést viccet vagy egy hozzá szólást és próbálj akk azzal bevágódni. Fejleményeket kérlek írj!!<3
2022. szept. 19. 17:43
 4/4 anonim válasza:
Azért ne azzal kezd, hogy elkéred a telefonszámát, stb. hanem valami beszélgetéssel. nyilván barátságos, stb. ha egy hullámhosszon vagytok, kérdezheted a napi tervéről, mikor végez, van-e kedve majd folytatni a beszélgetést, és ha igen, akkor már sínen vagy, akkor már elkérheted a telefonszámát, e-mailcímét.
2022. szept. 19. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!