Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki Marosvásárhelyről? :)

Timiii_16 kérdése:

Valaki Marosvásárhelyről? :)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Timi vagyok, 19 éves. Jövőben megyek egyetemre, pontosabban Marosvásárhelyre és nincs arra fele ismeretségem, senkit nem ismerek ott. Gondoltam megismerkedhetnék itt egy pár ottani emberrel, akivel tartanám a kapcsolatot és majd találkoznánk ott Vásárhelyen. Talán még egy szoros és hosszas barátság is kialakulna. Nekem tetszik az ötlet, ha neked is, akkor írj rám nyugodtan. :)

2022. szept. 4. 18:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Melyik egyetem? Orvosi? Sapi? Milyen szak?
2022. szept. 4. 18:53
 2/11 anonim válasza:
Szia, honnan költözöl Vásárhelyre?
2022. szept. 4. 19:11
 3/11 A kérdező kommentje:

Németországból 😕


Fogorvosi egyetem.

2022. szept. 4. 19:18
 4/11 anonim válasza:
Akkor hogy kerülsz Marosvásárhelyre?
2022. szept. 4. 19:30
 5/11 A kérdező kommentje:
Most fogom itt elvégezni az érettségit és jelentkezek az egyetemre. Keresek albérletet és akkor ott lakok egyedül.
2022. szept. 4. 19:40
 6/11 A kérdező kommentje:
A rokonaim/nagyszüleim Csíkszeredában vannak. Lehet átmenetileg ott leszek és mikor össze jön a lakás felköltözök Vásárhelyre.
2022. szept. 4. 19:41
 7/11 anonim válasza:
Beszélsz románul? Mintha azt hallottam volna, hogy a gyakorlat románul van.
2022. szept. 4. 19:45
 8/11 anonim válasza:

#4


Német fizetéssel jobban ki lehet járni egy orvosi egyetemet Romaniában, mint Németországban. Nekem is van orvosis ismerősöm, aki még gyerekként a szüleivel kiköltözött németbe, de egyetemre vissza jött ide. Apu s anyu jól keres, mama küldi a kaját (velünk, mert mi kocsival járunk 4-en), ő meg orvosi egyetemen van.


#7

Románul, magyarul, s angolul lehet ott tanulni. Csak annak román a gyakorlat, aki románul vagy magyarul tanul, aki angolul, annak a gyakorlat is angol.

2022. szept. 4. 20:03
 9/11 anonim válasza:
Szia! Írhatsz, ha gondolod, Vásárhelyen lakom.
2022. szept. 4. 20:27
 10/11 anonim válasza:
Elnézést, hogy ideírok, csak most találtam meg a kérdést és én is gondolkozom a fogorvosi egyetemen. Van itt valaki, aki már odajár, vagy valami ismerőse onnan, hogy tudjak pár dolgot kérdezni?😁
2022. dec. 22. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!