Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki Szegeden vagy közelében...

Valaki Szegeden vagy közelében barátkozni?

Figyelt kérdés

Írnám hogy tök spontán jött kérdés,de egy ideje agyaltam rajta.


Elvárásom nagyon nincs, csak ami a kérdésben van és hogy lehetőleg 21 alatti legyél. (+ no ghosting)


Csak hogy ne 0 közös érdeklődés legyen: szeretem az animéket, kpopot (ritkán hallgatom), metál/rock ( így zárójelbe, mostanában kezdtem jobban belemenni), sorozatokat, horror filmeket stb.


Persze, a legfontosabb, én 16 éves lány vagyok.


Online barátokra sajna vagy nem, nem vagyok vevő, van kivel beszélnem. Viszont nincs kivel lógjak, ezért is írom ki a kérdést.


Nem fűzök sok reményt hozzá, de ha valaki ennek megfelel, nem bánom ha jelzi valahogy.



2022. aug. 18. 18:45
 1/4 anonim válasza:
Írj ha van kedved 32F
2022. aug. 18. 19:43
 2/4 anonim válasza:

A gyengébb kedves 1-es válaszolónak kiemelnék két dolgot a kérdező írásából:

1. "21 alatti legyél"

2. "16 éves lány vagyok"

2022. aug. 18. 20:05
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2-es, sajna jó páran nem olvassák el a 2. legfontosabb részt a kérdés után.


Nyilvánvalóan nem szeretnék szüleim korú emberekkel beszélni. Persze barátkozásnál nem számít a kor, de mégis kellemetlen lenne.

2022. aug. 19. 01:49
 4/4 anonim válasza:
Nehogy letagadjam azt az 1 évet 😂😂
2022. aug. 19. 03:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!