Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek idegesitem?

Szerintetek idegesitem?

Figyelt kérdés
Nyar elejen megismertem egy fiut, egy tt video alapjan. Rairtam, de ugy indultam neki a dolognak hogy ebbol biztos nem lesz baratsag.. Viszont ez mashogy alakult, tok jofej, es meg mindig beszelgetunk, egyszer mar talalkoztunk is(azt is en kerdeztem meg) minden nap beszelunk, es nem mindig csak en keresem, o is sokszor ramir. Penteken, es vasarnap is videochateltunk, 50 percet. Ma ismet megkerdeztem, hogy meg mielott elmegyek koleszba nem-e akar talalkozni. Erre azt valaszolta:" Lehet rola szo". Utana mar nem beszeltunk sokat, mivel mentunk a dolgunkra. De mindig szokott valami emojit kuldeni, de most elmaradtak az uzenetek utan. Megfordult a fejemben, hogy csak azert mondott igent, mivel nem akar megbantani, de amugy o nem is akar talalkozni. Amikor 1. Talalkoztunk nem beszeltem tul sokat(ez hosszu sztori) es miutan hazajottem, kiderult, hogy o amugy azt hitte, hogy szetuntam a fejemet, pedig en nagyon jol ereztem magam. (Ezt neki is mondtam) szerintetek tenyleg akar talalkozni? Vagy csak nem akar megbantani?

#barát #Fiulamy baratsag
2022. aug. 15. 16:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaa ez lemaradt: higy e sokat beszelunk, es miindig meghallgat. Az eggyik nap nagyon magam alatt voltam, elmondtam neki a problemamat, es o probalt segiteni. leg
2022. aug. 15. 16:57
 2/7 anonim válasza:
leg?
2022. aug. 15. 18:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Hupsz, szerintem csak veletlen irtam
2022. aug. 15. 20:09
 4/7 anonim válasza:
Miért idegesítenéd? Ha csak nem akar megbántani, azt úgyis észreveszed majd.. ha érdeklődsz iránta, akkor ő is észreveszi, és talán lehet valami, beszélgessetek, ismerkedjetek. Ha nem sikerül semmi, az sem baj, mert rengeteg ember van még :D
2022. aug. 17. 15:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Haat erre igazabol en de tudom a valaszt, csak hat mar sok embertol megjaptam, igy ezert 'aggodok'. Egyebkent tegnap talalkoztunk, nagyon jol elvoltunk, es o ajanlotta fel, hogy akar jovo heten is mehet a tali, szoval mar nyugodt vagyok:)<3
2022. aug. 17. 15:49
 6/7 anonim válasza:
De azért az hosszú távon nem fog menni, hogy nem sokat beszélsz. Mert te hiába nem unatkozol attól függetlenül, lehet neki nem túl izgalmas úgy a tali, hogy leginkább ő beszél csak.
2022. aug. 18. 04:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudoom, de volt akkor egy ket problema.. Mindegy, kedden talalkoztunk, es akkor mar en is rengeteget beszeltem🙈😂
2022. aug. 18. 06:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!