Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve bűnténye...

Valakinek lenne kedve bűntényekről, és eltűnésekről beszélgetni?

Figyelt kérdés
Szoktam ilyen témájú videókat nézni pusztán kíváncsiságból, és a végén sok ötletem van hogy mi történhetett. Tök jó lenne ha ezeket megoszthatnám valakivel, illetve ő is elmondaná a teóriáit. Beszélgethetünk paranormális jelenségekről is. Ha több jelentkező lenne, alapíthatnánk egy ilyen témájú messenger/discord csoportot.

2022. aug. 11. 21:57
1 2
 11/13 anonim válasza:
Hali, a discrod szerver már rég elkészült, (én vagyok a moderátor és karbantartó, és az egyetlen aktív ember egyben :'D) Sajnos kb 4 ember van a szerveren, és senki nem írt egy betűt sem mióta elkészült. Örülnék ha tudnánk aktivizálni a dolgokat. Akit így is érdekel írjon nekem privit, a kérdező sem aktív a szerveren...
2022. szept. 10. 10:45
 12/13 anonim válasza:
Már ne is haragudj utolsó, de én is a szerver tagja vagyok és már írtam bele:D
2022. szept. 11. 11:19
 13/13 anonim válasza:
Tisztelet a kivételnek
2022. szept. 11. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!