Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan barátkoztok manapság?

Hogyan barátkoztok manapság?

Figyelt kérdés
A régi barátok valahogy mind elkoptak. Nagyon sokan külföldre mentek, a többiek pedig már családot alapítottak. Pici gyerek mellett nem nagyon van idejük programokat csinálni. Én meg tökre egyedül érzem magam. Oké, hogy messengeren tartjuk a kapcsolatot, de tök jó lenne hétvégente elmenni moziba, vagy akár kirándulni, csavarogni valamerre, esetleg összeülni sütögetni. Van más is ilyen cipőben? 28L

2022. aug. 7. 17:37
1 2
 11/18 anonim válasza:

#6-os vagyok. Magam részéről kicsit introvertált vagyok. Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem megy az ismerkedés, bár tény, hogy eddig inkább a helyzetből adódott, hogy sikerült.

De én is azt tapasztaltam, hogy idővel az emberek eltűntek az életemből. Szóval azóta már én sem erőltetem a dolgokat.

2022. aug. 7. 20:09
 12/18 anonim válasza:
A 9-es vagyok, még annyit tennék hozzá a mondókámhoz, hogy tapasztalataim szerint az emberek hamar ráunnak a másikra, a mai felpörgött világban rendszerint újabbnál újabb izgalmakra, ismeretségekre vágynak. 1-2 napig (vagy még addig sem) érdekes vagy nekik, aztán elfelejtenek. Arról nem is beszélek, hogy egyre nagyobb divattá kezd válni a szó nélküli lelépés, nem egyszer jártam már úgy - itt is -, hogy megpróbáltam új ismeretségeket kiépíteni, még egész jól is ment a beszélgetés, aztán egyik napról a másikra eltűnt a másik, bármiféle indok nélkül. Türelmes ember vagyok, próbálok odafigyelni másokra, normálisan állok hozzá a beszélgetőpartnereimhez, a nőknek sem küldök farokképet, mégis rendszerint a nagy büdös semmit kapom cserébe. Őszintén szólva belefáradtam a felesleges körök lefutásába, rengeteg időt és energiát pazaroltam a szó nélkül eltűnő emberkékre, felnőttként nekem ez egyáltalán nem hiányzik.
2022. aug. 7. 21:11
 13/18 anonim válasza:

Ha látok egy aranyos lányt az utcán, akkor odamegyek hozzá és megpróbálim megszólítani.


Aztán elhányom magam és elfutok.

2022. aug. 7. 21:16
 14/18 anonim válasza:
13 szívemből szóltál.
2022. aug. 8. 00:32
 15/18 anonim válasza:
Sikeresen? Sehogy, de feladni és beletörődni nem fogok (még).
2022. aug. 8. 02:02
 16/18 anonim válasza:
Én meg nem rohanok senki után.
2022. aug. 8. 08:37
 17/18 anonim válasza:

Valóságban számomra sajnos elég nehéz kezdeményezni bármit is csak úgy... Ebben a korosztályban a tapasztalatom hasonló mint az eddig leírtak. Mindenkinek ott van már a gyerek, család és egyéb dolgok így már nem férek bele az életükbe. Pedig közel a harminchoz most érzem igazán, hogy mennék pörögnék felfedeznék, de egyedül nem annyira esik jól.

A legtöbb emberi kapcsolatom munkahelyekről származnak, de ott sokkal könnyebb dolgom van mert akkor gátlástalanná válok, lazán ismerkedem, de csak meló közben. Ez viszont már másik történet. :)

2022. aug. 9. 17:28
 18/18 anonim válasza:

Én belátom, hogy oka van annak, egyedül maradtam az életben, nem okolom magam, de belátom és elfogadom.

Ritkán még próbálkozom, direkt és indirekt is, semmi...

2022. aug. 11. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!