Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Milyen platformon találjak...

Milyen platformon találjak barátokat? L

Figyelt kérdés
Úgy érzem, fiatal felnőttként és introvertált lányként nehéz vidéken barátokra lelni úgy, hogy nem szeretnék ennél többet.
2022. aug. 4. 01:07
1 2
 1/20 anonim válasza:
Kérdező,tisztában vagy vele hogy privátot nem szabad megosztani?Minimum bant fogsz érte kapni,bár ahogy nézem itt a válaszokat nem is árt.
2022. aug. 4. 01:43
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem baj, legalább lebukott egy troll :)
2022. aug. 4. 01:46
 3/20 anonim válasza:

Ez az oldal sem rossz amúgy, de facen csoportokban pl. Lehet kaptál volna normális privát üzenetet hogyha kiírod legalább melyik megyében keresel barátokat. Lehet lett volna valaki aki a közeledben lakik. Mert egyik platform se lesz hasznos ha nem pontosítod a vidéket. Győr és Nyíregyháza között is baromi nagy távolság van, de mind2 vidék.


Vannak alja emberek itt, de nem mindenki az.

2022. aug. 4. 05:17
 4/20 A kérdező kommentje:
Huh, itt már próbálkoztam.. Volt 1-2 rendes üzenet, de valamiért egy idő után azt éreztem, hogy túl eltérő az érdeklődési körünk. Somogy megyében lakom egyébként.
2022. aug. 4. 05:27
 5/20 A kérdező kommentje:
Ezek nem gáz dolgok, így nehéz trollkodni velük (a függőségeken kívül)
2022. aug. 4. 07:12
 6/20 anonim válasza:

Szomorú hogy egyből azt gondolják az emberre hogy trollkodik ha néhanapján megpróbál őszínte lenni. De valahol azért szórakoztató is. :D


A nevemen kívül minden igaz amit leírtam.

2022. aug. 4. 07:25
 7/20 A kérdező kommentje:

Nekem 50-50, hogy eltaláljam, trollkodsz e vagy sem. Annak is elmehetne a komikus írásmód miatt. Szerintem ezek nem olyan súlyos dolgok, hogy kizáró okok legyenek egy baráti kapcsolatban (na persze ha az alkoholizmus nem fordít ki a személyiségedből)

Én is kicsit ilyen fucked up vagyok. Magyarul hosszabb lenne elmagyarázni. Xd

2022. aug. 4. 07:41
 8/20 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a szót, elb..szott
2022. aug. 4. 07:42
 9/20 anonim válasza:
Az jo ha hagyod magad csa ugy fuck upolni
2022. aug. 4. 12:21
 10/20 anonim válasza:

Introvertált lányként kisminkeled magad szépen, felöltözöl slamposan és ki

pimpeled magad ékszerekkel majd elmész fesztiválozni, otthagyod a kis cipődet a ganéban és lefogadom, hogy 2 nap múlva húzogatja a sátrad cipzárját a nagy ő.

2022. aug. 4. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!