Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan app, amiben legtöbb...

Van olyan app, amiben legtöbb felhasználó nő vagy lány?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez igazából egy barátkozási kérés. Kínai lány vagyok, 23 éves Budapesten tolmácsként dolgozom, sajnos a legjobb barátnőim nincsenek itt, gyakran unatkozom, nőkkel akarok barátkozni, együtt ehetünk étteremben, fotózhatunk, bulizhatunk, sportolhatunk. Az a kérdés, hogyan tudok barátkozni magyar lányokkal? Köszönöm előre a segítségeteket!

2022. júl. 25. 12:47
 1/2 anonim válasza:
Nincs ilyen, mindenhol vannak vegyesen. De egyik nem se nagyon nyitott a hosszútávú barátkozásra, tapasztalatból mondom. Inkább a környezetedben kezdj el beszélni emberekkel, aztán hátha sikerrel jársz, bár ha hasonló felfogású emberek vannak személyesen is, nem lesz az se tartós sajnos. Nekem évek óta nincsenek barátaim, már beletörődtem.
2022. júl. 25. 13:36
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a hobbijaid alapján keresgélj, vannak tematikus Facebook csoportok, amik szoktak rendezni élő találkozókat általában Budapesten. Ha pl. érdekel az olvasás, akkor könyves csoport, ha a hegymászás, akkor meg hegymászó klub stb.
2022. júl. 25. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!