Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkoznátok egy olyan...

Barátkoznátok egy olyan személlyel, aki néha napján szokott hallucinálni?

Figyelt kérdés
De nem durva cuccokat, hanem állatokat.

2022. júl. 24. 21:05
 1/10 anonim válasza:
Csak akkor, ha élmenne orvoshoz, és kezeltetné magát, szedné a szükséges gyógyszereket
2022. júl. 24. 21:09
 2/10 anonim válasza:

A kérdés is fura, meg az első válasz is.


Vannak, akik szer hatása alatt állnak és azért haluznak.

A hallucináció alatt nem feltétlen és kizárólag állatokat lehet haluzni.


Ha szer hatása miatt van, akkor nem biztos, hogy kezeltetnie kell magát. Ha szer nélkül is fenáll a dolog, akkor meg meg kell vizsgálni, hogy szerek utóhatása, vagy valami más van-e a háttérben.

2022. júl. 24. 22:12
 3/10 A kérdező kommentje:
Én csak állatokat halluzok, azért írom. Nem fogyasztok semmilyen szert.
2022. júl. 24. 22:28
 4/10 anonim válasza:

3: Wow!


Letudnád írni, hogy milyen az élményed? Meddig tart, mikor jön elő, mit látsz, hogyan látod, hallasz-e valamit, ilyesmi.


Nem diagnosztizálni akarlak, csak érdekel.

2022. júl. 24. 22:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Általában ritka, nem Európában lévő fajokat látok, akik mozognak mellettem. Többnyire békések, van, mikor megtámadnak viszont. Sokszor felfogom, hogy nem igaziak, mert tudom, hogy itt nem élnek, de sokszor nem.
2022. júl. 24. 22:56
 6/10 anonim válasza:
Én most kezdtem el álltokat hallucinálni és hangokat hallani
2022. júl. 25. 01:28
 7/10 anonim válasza:

Azigen!


Ugyanitt varázsgomba eladó xdd

2022. júl. 25. 01:33
 8/10 anonim válasza:
Én szoktam lila sárkánygyíkokat látni az oktatómmal néha, az is számít?
2022. júl. 25. 07:30
 9/10 anonim válasza:
Miért ne? Eleve állandó érdekes beszédtéma lenne vele, hogy mesélje el, mit lát.:)
2022. nov. 3. 17:54
 10/10 A kérdező kommentje:
9, Én speciel nem feltétlenül akarnék róla beszélni, meg lehet nem is tudnék. Mostanában ha van ilyen, nem tudok gondolkodni, a nevemet se tudom, hogy hol vagyok és teljesen rosszul vagyok.
2022. nov. 3. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!