Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetni?

Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés
24/L, bárki írhat, tényleg csak barátkozás a cél, párkapcsolatot nem keresek.
2022. júl. 24. 15:26
1 2
 11/15 anonim válasza:
#10: Abszolút igazad van. Sajnos nekem nagyon is sok tapasztalatom gyűlt már itt össze, nem egy embert küldtem már el, amikor rájöttem, hogy azt várja, hogy majd én szórakoztatom. Ilyenkor megírtam nekik, hogy nem akarom folytatni a beszélgetést, mert annak nem látom értelmét, hogy csak én hozok témákat. De olyanok is voltak jó páran, akikkel tényleg jól elbeszélgettünk, aztán egyik napról a másikra nyomtalanul felszívódtak. Akadt, akivel találkozni akartam volna, de szintén eltűnt, legutóbb egy életkorilag 26 éves, agyilag kb. 10 éves csajba futottam bele, akivel szintén elcseverésztünk, aztán amikor közöltem vele, hogy szépnek és csinosnak tartom, elkezdett hisztizni, hogy mekkora szemét vagyok, mert tíz évvel idősebbként rámozdultam, és örülhetek, hogy nem küld el a francba, egyébként is öntelt vagyok. Az ilyen tapasztalatok után egyre kisebb motivációt érzek arra, hogy itt bárkivel is elkezdjek kommunikálni.
2022. júl. 24. 20:06
 12/15 anonim válasza:

#10 Köszi, hogy megosztottad a tapasztalataidat, ezek szerint túl sokat nem veszítettem, hogy nincs tele a GYK-s postaládám privát üzenetekkel. Én egy chatoldalon szoktam általában beszélgetni, nekem az a kedvencem, amikor privátban rámírnak, hogy "Szia Mizu?" aztán próbálok valami hagyományostól eltérő választ adni, hogy ne csak annyit írjak, hogy "Minden ok" hanem becsempészek valami változatosságot, hogy legyen téma pl: "köszi minden rendben van, leszámítva, hogy kiakad a hömérő higanyszála, olyan meleg van kint, te hogy bírod a hőséget" aztán kapom rá az 1 szavas válaszokat, semmi visszakérdezés nélkül csak odanyögi, hogy "Jól".


A másik kedvencem amikor 1-2 szavas válaszokat kapok, amiben véletlenül sincs visszakérdezés, majd 1 idő után megunom és nem teszek fel újabb kérdést a beszélgetőpartnerem tizenötödik kijelentőmondata után aztán pár perc elteltével olyan üzenetet kapok, hogy: "Mondj valamit".


Egyébként szerencsére tényleg vannak olyan emberek is, akikkel jókat lehet beszélni, csak sajnos ezek a kisebb hányadát teszik ki a chatoldalakat használók többségének.

2022. júl. 24. 20:21
 13/15 anonim válasza:
#12: Sajnos én is gyakran tapasztalok hasonló dolgokat. Egy ideig küzdöttem az ilyen emberekért, azt remélve, hogy hátha beindul a beszélgetés, de ma már a legkisebb szívfájdalom nélkül közlöm az ilyenekkel, hogy itt a vége, ne raboljuk egymás idejét és energiáját. Volt persze pár olyan ember itt, akikre tényleg kíváncsi voltam, akikkel úgy éreztem, hogy jól megértjük egymást, de velük is becsődölt a beszélgetés, leginkább akkor, amikor közeledni próbáltam hozzájuk. Felnőttként egyre kevesebb vágyat érzek arra, hogy felesleges köröket fussak, túl értékes és túl kevés az idő ahhoz, hogy elpazaroljam. Nincs szükségem arra, hogy hetekig vagy hónapokig beszélgessek valakivel, akihez nem lehet közelebb jutni (akár párkapcsolati tekintetben, akár úgy barátilag, hogy mondjuk nem láthatom őt pl. kamerán keresztül sem, csak hogy egy kicsit személyesebbé tegyük a dolgot, ha már esetleg a találkozás sem jöhet szóba). Arra meg főként nincs szükségem, hogy udvari bolondként szórakoztassak olyanokat, akik 3-4-5 naponta reagálnak odavetett félmondatokkal. Sajnos ilyen világot élünk, nekem már elment a kedvem a kapcsolatteremtéstől, inkább maradok magányos.
2022. júl. 24. 20:54
 14/15 anonim válasza:
Bár én os szívesen beszélgetek, a fentiekhez hasonlót én is átéltem már.
2022. júl. 24. 23:57
 15/15 anonim válasza:
utálom a nőket.
2022. júl. 25. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!