Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Az Anotalk színvonala mikor...

Az Anotalk színvonala mikor zuhant meg ennyire? Csak kiszínezett szép emlék a régi oldal?

Figyelt kérdés

Mostmár, ha lányokat ad be, akkor 10-ből 7 lány azzal kezdi, hogy igazából Pisti vagyok.. (elv. azzal indokolva, hogy másképpen nem dobnak be nekik lányokat - viszont, amikor meg csak fiúra állítom a keresést így már azt nem is tölti be xd - egyébként mindig mindegyen van).


Továbbá, mindig meghal a beszélgetés - mizu, hány éves vagy, hogy hívnak, hol laksz, stb.. kérdések miatt. Amikor meg mondjuk random feldobok egy kérdést, akkor megijednek hogy nem sablonos és inkább kilépnek az emberek. Pedig nem fura, perverz kérdések azok.


Amikor pedig azt hiszem végre jó egy beszélgetés, eljön az a pillanat, hogy - átmegyünk snap-re? - és amúgy szeretsz perverzkedni? Stb..


Én őszintén nagyon ritkán vállalnám be, hogy onnan beszéljek valakivel máshol is. De régen nem volt probléma, ha az ember csak ott akart beszélgetni, és normálisan is lehetett társalogni. (Akkor is volt egy bizonyos réteg de kisebb mértékben.)

Mikor változott meg ennyire a közösség?



2022. júl. 23. 23:13
 1/8 anonim válasza:
A színvonal sose volt nagy az oldalon csak mivel régen csúcsidőbe akár 1000 ember is fent volt az már manapság csak 200-250 ember,azaz azért érzed azt hogy régebben jobb volt mivel akkor még sokkal több ember járt fel ergo több esélyed volt értelmest kapni.Még most is vannak ott értelemesek csak időt kell rá szánni meg nyilván szerencse is kell hogy ne sok gyökeret kapj.
2022. júl. 23. 23:31
 2/8 anonim válasza:
Én három évvel ezelőtt találkoztam ah oldallal. Sajnos akkor már ilyen volt. Nincsenek lányok, nem lehet dumálni egy jót és a meleg társkereső inkább már 😑
2022. júl. 23. 23:44
 3/8 anonim válasza:
Átérzem, az egyik legnormálisabb mondat, amit valaha onnan kaptam: "Szia. Viszketnek a golyóim."
2022. júl. 24. 02:29
 4/8 anonim válasza:
Régen én is feljártam. Volt akivel tök hosszan tudtam beszélni. De egy idő után csak a szemetet dobálta, így felhagytam vele. El se akarom képzelni mekkora szeméttelep lett azóta
2022. júl. 24. 03:32
 5/8 anonim válasza:

én is meg tudom erősíteni.


Nekem onnan barátnőim is voltak (3).


Most? Egy értelmes kérdésre nem tud válaszolni senki.


Szánalmas szar oldal lett.

Csak tudnám miért..


Szerettem chatelni pedig.

2022. júl. 24. 16:09
 6/8 anonim válasza:
Régebben pár YouTuber felkapta az oldalt (ahogyan a Gyakori Kérdéseket is) és meglehetősen szemétnek állították be, a negatívabb oldalát bemutatva, szerintem ez is közrejátszhatott az Anotalk romlásával.
2022. júl. 24. 16:24
 7/8 anonim válasza:
Hát ja, kéne egy másik oldal, ami helyettesíti ezt. Gondolom nincs ilyen, vagy ha van, a kutya sem használja.
2022. júl. 24. 17:07
 8/8 anonim válasza:

En regen hasznaltam, olyan kb 8 evvel ezelott mikor 22-23 eves lehettem, de akkor szerintem nem anotalk volt a neve de ugyan az a koncepcio mint a kulfoldi omegle, tehat random embereket dob be hogy beszelgess veluk. 1-2 emberrel eleg jol el lehetett beszelgetni es egyetlen 1 valaki volt akivel felvettem a kapcsolatot es facebookon is beszelgettunk olyan 2 evig kisebb nagyobb szunetekkel, sot talalkoztam is vele parszor mert nem lakott olyan messze, autoval kb 30-40 perc.

Jo kis csaj volt, smarultunk parszor meg egyszer megujjaztam de tobb nem tortent.

Akkoriban is inkabb a tizeneves korosztaly volt a jellemzo, idosebbek nem nagyon voltak.


Van ra egy szazasom hogy az oldal kulfoldi megfeleloi is ugyan ilyenek hogy nincs ertelmes ember fent, tele van scammerekkel, melegekkel es az elso kerdes hogy F or M

2022. júl. 24. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!