Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki beszélgetni?

Szeretne valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

Valaki szeretne beszélgetni, barátkozni csak így szimplán itt privátban? Kortól, nemtől, lakhelytől függetlenül. Mostanában nem nagyon van kivel beszélnem. 23/N


Kizárólag csak barátkozni szeretnék.. :)


2022. júl. 18. 22:39
 1/9 anonim válasza:

Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan :)


29F

2022. júl. 18. 22:59
 2/9 anonim válasza:
Igen szeretnék:) 26F
2022. júl. 18. 23:20
 3/9 anonim válasza:
Nekem van kedvem beszélgetni
2022. júl. 19. 02:02
 4/9 anonim válasza:

Gyere kislány, gyere!

A disznóólban szól már a zene!

2022. júl. 19. 03:30
 5/9 anonim válasza:

Őszintén kérdezem, hogy mi a jó egy távbarátságnak. Sosem lesz az igazi barát akivel nincsenek közös programjaid. Ha pedig a távbarátságból más érzelmek lesznek az még rosszabb.

Komolyan érdekel hogy mit vársz most itt?

2022. júl. 19. 07:10
 6/9 anonim válasza:
Megprobalhatjuk hat ha mukodik, de ha meg se az se bajnem vagyok alapbol tul izgalmas de jo hallgatosag vagyok. F/28
2022. júl. 19. 12:10
 7/9 anonim válasza:

Igen szeretnék! :)

25/F

2022. júl. 19. 15:34
 8/9 anonim válasza:
Honnan írsz?
2022. júl. 23. 09:42
 9/9 anonim válasza:

5-ös válaszolónak:


Annak, akinek nincsenek napinszintű beszélgetései, mert vagy nincsenek barátai, vagy kevés van, de azok is elfoglaltak és amúgy nincs más akivel tudna beszélgetni, hidd el, nagyon is sokat tud jelenteni egy távbarátság. Egyáltalán az a tudat, hogy van kinek írni, netán a másik fél is kölcsönösen keres akár csak annyira, hogy megkérdezze hogy telt a napod, NAGYON SOKAT TUD JELENTENI!

Vannak napok az életben, amikor jól esne, ha keresnék az embert, de csak ül csendben és a kutya nem ír rá.

Na ez a lényege a távbarátságnak!!!

2022. júl. 31. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!