Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve beszélgetni velem...

Lenne kedve beszélgetni velem valakinek, akinek szintén depressziója van?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, kb 7-8 éve vagyok depressziós, és kb 4 éve súlyosabban. Csak úgy simán beszélgetni már jó ideje nincs kedvem, azonban örülnék, ha valakivel kicsit tudnék magáról a betegségről beszélgetni. Olyannal is szívesen társalognék, akinek már vannak pozitív élményei, és sikerült a gyógyulás útjára lépnie.


Én csak 1 hete tudtam meg egyébként, hogy az ami okozza a panaszaimat depresszió, eddig fogalmam sem volt róla, h mitől vagyok mindig rosszul. Kezelésre járok, de most szabadságon van a terapeutám, szóval vele nem tudok erről beszélgetni. Olyan barátom meg nincs, akinek elő lehet ezzel hozakodni.



2022. júl. 11. 19:52
 1/10 anonim válasza:
Nekem írhatsz nyugodtan ha gondolod
2022. júl. 11. 20:17
 2/10 anonim válasza:
Én is depressziós voltam a munkakeresés miatt, aztán új célt kerestem az életemnek. Fogtam magam és ott hagytam Magyarországot. Bejártam Ausztriát nagyon sok helyen dolgoztam a vendéglátásban, sok negatív élmény ért itt is, viszont most érzem azt, hogy nem vagyok depressziós, jól keresek, van jövőképem, szeretem a munkám. Célt kell találni az életben. Olyanokat amiket meg is tudsz valósítani. Célok nélkül nincs élet, csak létezés.
2022. júl. 12. 02:38
 3/10 anonim válasza:
Én régen Tankcsapdás voltam,de mikor meghallottam az új albumaikat,Depressziós lettem inkább.
2022. júl. 12. 03:26
 4/10 anonim válasza:
🤘.
2022. júl. 12. 05:15
 5/10 anonim válasza:
Én épp most lettem jobban, januárban volt a pokol, de mostanra elhagytam a gyógyszert, és most jobb a kedvem. Az életem nem lett könnyebb, de kicsit máshogy tudok tekinteni rá. Szívesen beszélgetek erről. 49f
2022. júl. 12. 09:48
 6/10 anonim válasza:
Sungomba. Interneten beszerezhető, nagyon jó. És hozzá Valeriana relax.
2022. júl. 15. 14:25
 7/10 anonim válasza:
Süngomba
2022. júl. 15. 14:25
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi az a sungomba?
2022. júl. 26. 09:23
 9/10 anonim válasza:
8.:Ez: [link]
2022. júl. 26. 12:38
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2022. júl. 26. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!