Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Közösség létrehozása barátkozá...

Közösség létrehozása barátkozás, ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne kedvetek egy GYIK-es ismerkedős csoportot létrehozni akár messengeren, Telegramon vagy Discordon? Ahogy nézem az oldalt lenne igény egy ilyenre. Discordon pl. korcsoport szerint vállalnám azt, hogy megcsinálom a szervert, amit aztán barátkozásra, ismerkedésre használhatnánk.

Mi a véleményetek?



2022. jún. 30. 20:17
1 2
 11/18 anonim válasza:
1# mi ennek a neve?
2022. júl. 1. 18:23
 12/18 anonim válasza:

Egyszer középiskolásként kérdeztem itt továbbtanulással kapcsolatban. Egy egyetemen tanító férfi segített pár tanáccsal privátban. Akkor 29 volt asszem. És elkezdett nyomulni, személyes kérdéseket feltenni, hogy ismerkedjünk, mert hogy privátban megírtam, melyik gimibe jártam és ő is oda járt... Nevemet kérdezgette, de nem írtam meg neki, illetve mondtam, hogy nagyon nem egy korosztály, nem akarok ismerkedni, de nem adta fel. Az addig leírt adataim (évfolyam, tagozat) alapján beazonosította az osztályom és a suli honlapján található névsor alapján elkezdett ráírni facebookon az összes lány osztálytársamra, hogy "te vagy az a lány, akivel a gyakorin beszéltünk?" Nekem akkor még nem is volt facebookom.

Inkább ciki volt, amikor az egyik lány osztálytársam nevetve kérdezte, mint félelmetes. De a valóságban elég para alak lehet, aki nem érti a nemet...


Mindenesetre ezek után soha senkinek nem adtam Messenger elérhetőséget, teljes nevet, keresztnevet is sokára. Akivel élőben találkoztunk, azzal itt gyakorin beszéltük meg a talit, és csak a személyes bemutatkozás és beszélgetés után vettük fel egymást messnegeren.

Ha nagyon nem akart gyakorin üzengetni, akkor discord. Pont tökéletes az anonimitás miatt, amíg kommunikálnak a felek annyit, hogy kiderül kb, hogy normális-e a másik és kiépül annyi bizalom, hogy nevet cserélnek.

2022. júl. 2. 04:16
 13/18 anonim válasza:
Engem is érdekelne a doscord szerver
2022. júl. 2. 04:19
 14/18 anonim válasza:
#12 ezt így olvasni rendesen para.😨 Nőként főleg átérzem, beteges az ilyen alak..
2022. júl. 2. 16:21
 15/18 anonim válasza:
12# valóban para, de ameddig nem adsz meg intim v magan infokat nem tud csinalni semmit se, meg ha tudja a neved v hogy hogyan is nezel ki
2022. júl. 2. 20:06
 16/18 anonim válasza:

#12 vagyok. Azért is volt para, mert alig pár lány járt az osztályba. Ha lett volna facebookom, tuti betalált volna.

Pont hogy nem akartam semmi túl személyeset megosztani, viszont ahhoz, hogy valaki érdemben segíteni tudjon, kellettek az infók, amiket megosztottam. Nem gondoltam volna, hogy valaki elkezdi kinyomozni a személyazonosságom. Segítő szándékot feltételeztem. És tényleg adott hasznos tanácsokat, csak utána nem akart engedni, gondolom, a feleség alapanyagot kereste és beleillettem a képbe. Mivel egy városban éltünk, lehet, még oda is jött volna a sulihoz vagy ilyesmi.

2022. júl. 2. 20:58
 17/18 anonim válasza:
Gondoltam h nem vagy hülye mint sokan manapság h random mondanak kuldenek olyan dolgokat amiert mar zaklathatnak oket. Nem tudhatod mit kereset, de nem is fogod mar megtudni majd keresi mashol. De kinezheto az ilyenbol h oda megy a sulhoz v hazaig kovet vagy hasonlok. Sokan nem ilyen elovigyazatosak es beletenyerelnek es kepeket kuldenek v flortolnek is viccbol az ilyennel.
2022. júl. 2. 21:54
 18/18 anonim válasza:
Lesz akkor ebből valami még idén? :D
2022. júl. 7. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!