Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Magányos Szegedi fiatalok,vala...

Magányos Szegedi fiatalok,valaki ismerkedni?:) 22/L

Figyelt kérdés

Fiúk,lányok egyaránt írhattok.

Rólam egy kis bemutatkozás.22eves vagyok,Szegeden élek,igazából mindig megszivtam ha valakit közel engedtem magamhoz,mert sosem a jó embert sikerül.Egy általában határozott,humoros,pörgős,makacs lány vagyok,aki iszonyat türelmetlen,és mindig csinálnia kell valamit,hogy ne angyalja tul a dolgokat.Nagyon érzékeny ember vagyok,mindent eszreveszek,ami körülöttem zajlik.Szeretem is megfigyelni az embereket,a viselkedésüket,hogy mit-miert tesznek.Nem ítelek el senkit,úgy gondolom,hogy bárki is az illető nem tudom a háttér sztoriját,nem ismerem,nem látok az életében,ezért sosem első látás alapján,vagy pár beszélgetés alapján ítélem meg az embereket.Mind kicsit "töröttek"vagyunk,ki-hogy dolgozza fel a kis dolgait.Erdeklodesi koromhoz tartozik a zene.Ezen belül is az éneklés.Jartam is egy ideig zene suliba,de aztán ott hagytam,mert a másik nagy szenvedelyemmel akartam foglalkozni,az pedig az edzés.Jelenleg edzőnek tanulok,bár a suli nem sokat adott,nem sok motivációm van úgy hozza,már csak a papír miatt maradok 😅Hiába vagyok határozott,nagyon könnyű kizökkenteni,és ha nincs ami motivál,akkor nagyon kétségbe vagyok esve,és hajlamos vagyok a depresszióra.Nem szeretek huzamosabb ideig egyedül lenni,mert csak agyalok.Kell,hogy legyen valaki,akire számíthatok.Abbol pedig az utóbbi időben nem sok volt.Imadom az állatokat.Foleg a macskákat.Nekem is van egy.

Hmm mit írjak még.

Külsőre egy alacsony,szökés vöröses hajú lány vagyok(festett),kék szemű,van két tetoválásom(ezek is az életem egy egy szakaszát mutatják meg),és egy piercingem.

Igazából iszonyat magányos vagyok,unatkozok.Talan meg bánom hogy ezt kiírtam,de így láthatatlanban meg is könnyebb,és talán emberemre találok.


2022. jún. 23. 19:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

7es!szegénykém

Írjál nyugodtan te😂

Úgy úgy,sorjában 😂

2022. jún. 23. 23:44
 12/16 NTBS válasza:
Én is hajdúsági vagyok, de 36 éves így nincs esélyem. Sok sikert!
2022. jún. 24. 22:26
 13/16 anonim válasza:
Jaj kérdező be ne dőlj már a sok pedomacinak. :D
2022. jún. 26. 23:11
 14/16 anonim válasza:
Elég könnyűvérű vagy, 22 évesen már sok csalódason vagy túl? 22 évesen még szűz voltam. F
2022. jún. 28. 15:17
 15/16 anonim válasza:
Az elég szomorú.
2022. jún. 28. 16:04
 16/16 anonim válasza:
Szia, szintén Szeged, de picivel 30 fölött
2022. jún. 30. 11:08
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!