Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek nem lenne fura?

Szerintetek nem lenne fura?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akibe még régebben szerelmes voltam, de aztán lemondtam a dologról, mivel úgy gondolom nem ütöm meg a megfelelő szintet. Ennek ellenére még mindig meg szeretném ismerni, még ha csak barátság szintjén is.


Csak attól félek nagyon fura lenne ha csak így random ráírnék Facebookon, mert sosem beszéltünk igazán. Az indok amit kitalátam az lenne, hogy megkérdezném mit tanul az egyetemen, mert az mondjuk tényleg érdekel.



2022. jún. 17. 07:56
 1/4 anonim válasza:

Írj rá :)

Abból baj nem lehet :)

2022. jún. 17. 08:11
 2/4 anonim válasza:

Nem fura, írj nyugodtan!

Nemrég én is ráírtam egy évfolyamtársamra (nem ugyanaz, tudom), és nem tartotta furának, tök jól elbeszélgettünk

2022. jún. 17. 08:14
 3/4 anonim válasza:

Tedd meg, mert ha nem akkor többet veszítessz vele. ez egy nagyon jó indok. Aztán ha jól elbeszélgettek már,akkor megkérdezheted, hogy nincs-e kedve veled összefutni ,stb...


Majd írd meg hogy hogy ment !

2022. jún. 17. 10:31
 4/4 anonim válasza:
Írj nyugodtan. Jó ötlet.
2022. jún. 17. 18:00

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!