Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan mondjam el neki hogy...

Hogyan mondjam el neki hogy szeretem? Van egy szép làny as osztàlyomban és el akarom mondani neki hogy szeretem. Nem akarok én odamenni hozza és elmondani, mert ha õ nem szeret, lehet el fogja mondani a baràtnõinek hogy mitörtént*

Figyelt kérdés

*(fojtatàs) és õ elterjesztik és ha megtudjak a köcs*g osztàlytàrsaim, akkor egész életemben ezzel piszkàlnànak.

De ha õ jönne oda hozzàm és mondanà el akkor én is elmondanàm.

(Szoktunk viber-en beszélgetni)


2022. máj. 29. 12:21
 1/5 anonim válasza:
Nem értem, mi a probléma azzal, hogy az érzésedet kommunikálod valaki felé. Már bocs, de utoljára oviban volt szokás ezzel heccelni másokat, hogy júúúj, Pistike meg Juliska szerelmesek, két szerelmes pár mindig együtt jár stb. Ha van még ilyen gyermeteg lélek köztetek, akkor egy lesajnáló pillantással helyre lehet tenni.
2022. máj. 29. 12:39
 2/5 anonim válasza:
Akkor még is hogyan akarod a tudtára adni, hogy tetszik neked, ha félsz a visszautasítástól? Mindegy, hogy személyesen mész oda hozzá, vagy bármelyik netes csatornán közlöd vele, ha ő nem viszonozza az érzéseidet, előbb-utóbb elmondja majd a barátnőinek, és kiderül mások számára is. Szóval szerintem szedd össze a bátorságod és valld be neki. (Vagy tartsd örökre magadban és sóvárogj utána tovább)
2022. máj. 29. 12:42
 3/5 anonim válasza:

A helyesírást inkább nem kommentálom, bár már másodikban jobban fogalmaztam....


Hívd el randozni, ne azzal kezd, hogy szereted (Ami mellesleg nem is valódi, csak most úgy érzed)

2022. máj. 29. 12:58
 4/5 anonim válasza:
Így is mindenki tudja, hogy szerelmes vagy belé, mi változna akkor?
2022. máj. 29. 13:39
 5/5 anonim válasza:

Én is azt mondanám, hogy inkább a tanuláson járna az eszed, mert a nyelvtan és a fogalmazás nagyon gyengén megy. Ezt lehet, hogy ő is nevetségesnek tartaná.


Amúgy meg fokozatosan. Ha odamész hozzá, és beszélgetést kezdeményezel vele, hogyan reagál? Nem mások előtt, hanem négyszemközt. Ha unott fejet vág, stb, faképnél hagy, akkor nyilván nem hívom el randizni, és nem is mondom el, hogy tetszik, hanem lemondok róla. Ha szívesen beszélget veled, akkor esélyes. Akkor mondhatod hogy jó veled beszélgetni, és szívesen találkoznál vele suli után. Ezzel mondasz is valamit, meg nem is. És ha azt mondja, hogy oké, akkor már csak egyeztetni kell. Ha meg nem akarja, akkor nem téma.

2022. máj. 30. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!