Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egerből vagy környékéröl...

Egerből vagy környékéröl lenne valakinek kedve barátkozni?

Figyelt kérdés

Eredetileg ebben a városban éltem 8 éves koromig, viszont sajnos elkellett költöznünk egy hozzá eléggé közelre fekvő kis városba, ami viszont sajnos eléggé putris hely..

És azóta vágyom vissza oda, van ott egy pár haverom, de velük csak ritkán találkozom. Illetve csakis kizárólag diszkóba mentünk még el eddig. És buli előtt szoktunk találkozni pár órával, de így kevés ideig tudok velük társalogni csak. És bár olyan barátokat keresek akikkel el lehet menni bulizni is, sőt. De azt szeretném, hogy néha ilyen esti-hajnali kocsmázásokra és a szabadban iszogatásokra is legyen lehetőség. A másik pedig az, hogy ősszel valószínűleg megyek oda tanulni és jó lenne már előre egy társaság akikkel suli után össze futhatnék. Persze, jogos a suliban majd úgyis jönni fog, lehet de az még több idő. Illetve jó magam sem vagyok olyan jó ismerkedésben. Legalábbis az elején, mert az a néhány társaság akikkel jóban vagyok és hajlandoak voltak velem barátkozni és jó emberek. Rövid időn belül mind megszerettek a jó humorérzékem meg persze a jó szívem miatt. Amit később tudtam csak igazán ki mutatni. De sajnos úgy érzem hiába megyek oda, nem fogok egy hamar jó barátokat találni ott.

Illetve egy olyan társaságnak örülnék ahol vannak lányok is lehetőleg minél többen. Olyan lányok akik nem nagyon beszélnek csúnyán, mármint egy 10 szavas mondatukból nem 5 szó trágár. Illetve akik normálisak. Azt nem írom ide, hogy szépek legyenek mert mindenkinek más az izlése. Ahol sok lány van ott biztos találnék nekem tetszőt. Csak kérdés az, hogy a belsővel mi a helyzet. Mivel, hogy csak egyszer volt 5 éve egy 2 hónapos párkapcsolatom, ami inkább kavarásnak volt mondható mert a lány túl érettlen volt. Illetve nem nagyon vannak még csak normális lány ismerőseim, barátaim sem. Csak 1 aki az ország másik végén él! :D És a lányokkal való ismerkedés sajnos szórakozóhelyen vagy kint az utcán random nem igazán megy. Már csajoztam be buliba, illetve utcán is sikerült már olyan jól elbeszélgetnem 1-2 lánnyal, hogy megadták az elérhetőségüket. De buliban sokan valóban egy éjszakára keresnek partnert, illetve random az utcán össze találkozás sem olyan hasznos. Főleg akkor ha majdnem 40 km-re lakik tőle az ember. Ami nekem nem sok. De a lány lehet mást gondol. A legjobban akkor lehet csajozni, hogyha egy társaságban vagy a lánnyal és többször találkoztok élőben, jobban ismeritek egymást. Azzal a lánnyal is így sikerült össze jönnöm.

Akikkel jóban vagyok velük vagy az a baj, hogy nincs lány a társaságban, meg ha van egy kevés akkor foglaltak. Itt ahol lakom az a pár ember akivel jóban vagyok, nagyon ritkán van kint. A Miskolci társaságomba vannak lányok is. De ők meg bulizni járnak el ritkán. Ha esetleg kint is vannak annyit még nem beszéltünk, hogy random elhívjanak csak iszogatni egy éjjelre. Még csak nagyon ritkán sem.

Hajlandó vagyok fiúkkal, lányokkal is barátkozni. Leginkább nálam fiatalabb vagy velem kb egy idős emberekkel. Vagy felőlem huszonéves is lehet az illető, de olyan társaság kéne nyilván ahol azért akad pár nagyjából velem egyidős is 15-18 évesek.

18/F



2022. máj. 28. 21:44
 1/2 anonim válasza:
19 éves lány vagyok és Miskolci, 1 évvel idősebb vagyok tőled sajna, de barátkozni lehet ha szeretnéd 🙂
2022. máj. 31. 19:28
 2/2 anonim válasza:
Rám a barátkozás szándék vonatkozik. 18/F
2022. máj. 31. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!