Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek nincs kedve eljönni...

Valakinek nincs kedve eljönni velem az 5 éves krúbileumra?(18/L)

Figyelt kérdés

Leginkább budapesti embereket keresek ehhez, mert Budapesten tartják meg. Nem igazán vannak olyan ismerőseim,akik hasonló zenei ízléssel rendelkeznek,mint én, sőt a legtöbbje "alpárinak" tarja Krúbit, ezért is keresek társat/társakat,mert már régóta elszeretnék menni egy koncertjére.

Hozzátenném azért,hogy van párom,akivel nagyon jól megvagyok és nagyon szeretem,így csak barátokat keresek, semmikép sem akarom,hogy valaki félre értse a szándékaimat.



2022. máj. 27. 14:16
 1/8 anonim válasza:
Ha így van, mindenképp csak lánnyal menj. (feltéve, hogy hetero kapcsolatban élsz)
2022. máj. 27. 14:31
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, leginkább lányok társaságát keresem:), de ha van olyan baráti társaság ahova bevennének azt is nagyon értékelném:).
2022. máj. 27. 14:33
 3/8 anonim válasza:

", sőt a legtöbbje "alpárinak" tarja Krúbit"

Mert az is.

2022. máj. 27. 18:07
 4/8 anonim válasza:
zenei ízlés, omg :D :D :D :D azért az nagyon erős kifejezés arra a valamire
2022. máj. 27. 19:50
 5/8 anonim válasza:
króbinak 0,34 centis a fasza
2022. máj. 27. 20:22
 6/8 anonim válasza:

Engem annyi tart vissza a jegyvételtől, hogy nincs kivel, de ha itt összedobódnánk páran, annak eléggé örülnék

22/F

2022. máj. 28. 09:50
 7/8 anonim válasza:

Facebookon van egy olyan, hogy "Legjobb barátnő kereső" csoport.


Ott egy csomó hasonló posztot látok, szerintem egy próbát simán megér. (Én pl. hosszútávú barátságokra is szert tettem onnan.)


Sok sikert!

2022. máj. 30. 17:59
 8/8 anonim válasza:

Te vagy az en emberem 🤣 Ugyanez, nekem sincs kivel mennem.

Ha meg aktualis es irsz, akkor megbeszelhetjuk.

19/l

2022. jún. 6. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!